09127044314
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

توربو شارژ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش توربو شارژ و قیمت توربو شارژ  بر اساس مدل و سیستم موتور بندی اتومبیل صورت می گیرد. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی چندین سال است که در حوزۀ فروش توربو شارژ  و تعمیرات انواع توربو شارژ اتومبیل با قیمت توربو شارژ  مناسب فعالیت خود را آغاز نموده است. برای خرید توربو شارژ با ما تماس بگیرید. این مجموعه به صورت تخصصی قادر به ارائه خدمات فنی و مکانیکی در حوزۀ تعمیرات موتور توربو شارژر خودرو می باشد. توربو شارژ یکی از مهمترین قطعات مکانیکی است که در طراحی موتور خودرو توانسته تحولات بزرگی بوجود آورد. در واقع شرکت های خودروسازی توانسته اند با بهره مندی از فناوری سیستم سوپر شارژر برای اتومبیل ها، سرعت های زیادی را تعریف نمایند. در اینجا قصد داریم به مزایای فروش توربو شارژ و عوامل موثر در قیمت توربو شارژ  ، کارکرد و انواع آن و همچنین نکات اصلی برای خرید توربو شارژ بپردازیم. اگر اطلاعاتی در خصوص عملکرد یا نحوۀ کارکرد قطعات توربو شارژ خودرو ندارید، پیشنهاد می کنم تا انتهای مقاله همراه ما باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت توربو شارژ  با ما در تماس باشید.

فروش سوپر شارژ و نحوۀ عملکرد آن و قیمت توربو شارژ 

فروش سوپر شارژ و فروش توربو شارژ و خرید توربو شارژ در مدل های مختلف صورت می گیرد چون بستگی به سیستم موتور اتومبیل دارد و قیمت توربو شارژ  بسته به مدل متفاوت است. در واقع متناسب با حداکثر توان سرعت و شتاب گیری اتومبیل، نیاز به طراحی توربو شارژ متناسب است که بتواند کشش و توان لازم برای تأمین هوای مورد نیاز احتراق موتور را فراهم سازد.

توربو شارژ خودرو یک نوع قطعۀ مکانیکی است که دارای توربین و کمپرسور هوا می باشد. سیستم عملکرد توربو شارژ به نحوی است که فرآیند مکیدن و دمیدن هوای فشرده شده به درون سیلندر اتومبیل را انجام می دهد. با این عمل، میزان اکسیژن یا هوای مورد نیاز برای احتراق موتور برای سرعت های بالا برآورده می شود. برای اطلاع از شرایط فروش توربو شارژ و نکات مهم در خرید توربو شارژ و عوامل موثر در قیمت توربو شارژ با ما تماس بگیرید.

با استفاده از سوپر شارژ می توان قدرت موتور و راندمان کاری ماشین را افزایش داد. این قطعه با مکیدن هوا و فشرده سازی آن، هوای بیشتری برای سیلندرهای خودرو تهیه می کند تا بهتر فرآیند سوختن بنزین در سیلندر و موتور اتومبیل صورت گیرد.

با توجه به اهمیت کاربرد این قطعه در داخل خودرو، فروش توربو شارژ توسط برخی از فروشگاه ها لازم و ضروری است زیرا خیلی از افراد نیاز به خرید توربو شارژ دارند، تا بدین وسیله بتوانند در صورت بروز هر گونه نقص فنی برای سیستم توربو و موتور، قطعات کامل سوپر شارژ را تهیه نمایند. قیمت توربو شارژ با توجه به مدل خودرو تعیین می شود.

توربوشارژ

با طراحی قطعۀ توربو شارژ به راحتی می توان دودهای ناشی از احتراق بنزین که توسط موتور صورت می گیرد را از سیستم خارج نمود چون قطعۀ توربین تعبیه شده برای توربو شارژ در مسیر گازهای خروجی سیلندر قرار گرفته می شود. به عبارتی با چرخش توربین، دستگاه کمپرسور گاز ناشی از احتراق بنزین را به خارج هدایت می کند و در نهایت عمل مکش هوا به داخل سیلندر رخ می دهد. با تأمین هوای فشرده، سیستم موتور اتومبیل کشش پشتیبانی از سرعت های بالا را خواهد داشت. البته بستگی به مدل خودرو و طراحی سیستم مکانیکی آن خواهد داشت.

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی در تهران فعالیت خود را در عرصۀ فروش توربو شارژ یا همان سوپر شارژ آغاز نموده است و توانسته متناسب با مدل های مختلف اتومبیل، خدمات فروش سوپر شارژ و همچنین تعمیرات انواع توربو شارژ را به دارندگان اتومبیل های داخلی و خارجی ارائه دهد. اگر شما هم قصد خرید توربو شارژ حتما با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش انواع توربو شارژ و تفاوت آن با سوپر شارژ و نکات مهم برای خرید توربو شارژ

با گذشت زمان تولید کنندگان قطعات مکانیکی توربو شارژ توانستند، این محصول را از نظر نوع در دسته بندی های مختلف تقسیم بندی کنند که در ادامۀ متن به آنها اشاره خواهیم نمود. قیمت توربو شارژ را از کارشناسان ما بخواهید. 

توسط عرضه کنندگان تجهیزات موتور اتومبیل، شاهد فروش توربو شارژ ضربانی، توربو شارژ حلزونی با افزاینده سرعت و توربو شارژ حلزونی ساده می باشیم.

نکتۀ مهم و قابل تأمل در رابطه با خرید توربو شارژ ، نوع عملکرد یکسان آنها در زمینۀ فشرده سازی هوا برای سیستم احتراق موتور اتومبیل می باشد. البته از نظر فنی و مهندسی متفاوت از یکدیگر طراحی می شوند چون بستگی به توان قدرتی اتومبیل دارد.

اگر اجازه دهید، در ادامۀ متن می خواهیم اشاره ای مختصر به تفاوت عملکرد توربو شارژ و سوپر شارژ داشته باشیم، تا بیشتر با این قطعات مکانیکی آشنا شویم.

خرید توربو شارژ و سوپر شارژ عملکردی مشابه یکدیگر دارند ولی تفاوت جزئی در نحوۀ تأمین انرژی مورد نیاز خود دارند.

در واقع سوپر شارژ توان مورد نیاز خود را جهت گردش کمپرسور از طریق موتور خودرو فراهم می کند. به عبارتی سوپر شارژ نیاز به توربین ندارد و به طور مستقیم به میلنگ خودرو متصل می شود.

سوپرشارژ roots، سوپر شارژ twin-Screw، سوپر شارژ Centrifugal و ... از جمله انواع سوپر شارژ موجود در بازار به شمار می روند و متناسب با خودروهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

توربوشارژ

فروش توربو شارژ جهت کاربرد در ماشین آلات سبک و سنگین

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی متناسب با نوع فعالیتی که راه اندازی نموده، قادر به تأمین و فروش انواع قطعات کلی توربو شارژ خودروهای سبک سواری و سنگین می باشد. در رابطه با امور خرید توربو شارژ و قیمت توربو شارژ  متناسب با سیستم عملکرد اتومبیلتان می توانند شما را راهنمایی کنند.

امروزه خیلی از افراد جهت اسپرت نمودن اتومبیل خود از خدمات فروش سوپر شارژ استفاده نموده اند. با توجه به مطالبی که از ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، کاربرد توربو شارژ جهت ساپورت و پشتیبانی از عملکرد موتور در سرعت های بالا می باشد.

به همین دلیل افرادی که تمایل دارند از اتومبیل سبک خود جهت امور مسابقه رالی و مواردی از این قبیل استفاده نمایند، به صورت جداگانه اقدام به خرید توربو شارژ و یا تقویت آن می نمایند.

در حال حاضر توسط فروشندگان عرضۀ قطعات کامل توربو شارژ ، امکان خرید توربو شارژ سمند سورن، توربو شارژ سمند، سوپر شارژ دنا، توربو شارژ زانتیا، سوپر شارژ پژو 206 و ... وجود دارد. قیمت توربو شارژ نیز بسته به نوع ماشین متفاوت است.

با افزایش طرفداران ماشین های اسپورت، امروزه محبوبیت و کاربرد قطعۀ توربو شارژ جهت افزایش راندمان کاری موتور بیشتر شده است.

به طور کلی افزایش سرعت و قدرت موتور خودرو، موجب بهینه سازی در مصرف سوخت می گردد و بدین وسیله اتومبیل راحت تر می تواند سرعت بالا را پشتیبانی کند. مورد دیگری که نظر خیلی از جوانان را برای خرید سوپر شارژ ترغیب می کند، ایجاد صدای خوشایندی است که هنگام کار کردن توربو شارژ از اتومبیل تولید می شود.

چندین سال است که دارندگان خودروهای سبک ایرانی همچون پژو 206، زانتیا، سمند و ... به دلیل مجهز به موتور Tu5 تمایل بیشتری برای خرید و نصب سیستم توربو شارژ برای اتومبیل خود را دارند.

در حال حاضر فروش توربو شارژ ماشین آلات سنگین همچون کامیون، ماشین آلات راهسازی، ماشین آلات کشاورزی و غیره در کنار توربو شارژهای خودروهای سبک در سطح کشور عرضه می شوند. بدین وسیله افرادی که احساس می کنند، موتور آنها کشش لازم برای پشتیبانی از سرعت بالا را ندارد، می توانند به کمک یک مکانیک مجرب و متخصص وضعیت عملکرد موتور را با استفاده از سیستم سوپر شارژ تقویت نمایند.

نکتۀ مهم و کلیدی که در رابطه خرید و نصب توربو شارژ وجود دارد، این که این قطعه را از همراه با گارانتی معتبر خریداری کنید چون سوپر شارژ و توربو شارژ باید کیفیت مناسب و قابل قبول متناسب با قدرت موتور اتومبیل داشته باشد و اینکه مراحل نصب بر روی موتور با دقت و به درستی صورت گرفته شده باشد.

عدم توجه به نحوۀ نصب صحیح و اصولی توربو شارژ به اتومبیل، می تواند خسارت سنگین به خودرو وارد کند و به دیگر قطعات اصلی ماشین صدمات جدی وارد کند چون توقع فرد، پشتیبانی موتور از سرعت بالا می باشد و با افزایش سرعت خودرو، اگر توربو شارژ به درستی عمل نکند، فشار بیش از اندازه به موتور وارد نموده و دچار آسیب دیدگی می شود.

فروش توربو شارژ ماشین سنگین نیز همانند خودروهای سبک، جهت افزایش قدرت ماشین صورت می گیرد. در ادامۀ متن به برخی از نکات مهمی که پیش از نصب توربو شارژ باید رعایت گردد اشاره خواهیم نمود.

چند نکتۀ مهم پیش از نصب و خرید توربو شارژ و قیمت توربو شارژ 

با توجه به اینکه به صورت جداگانه فروش سوپر شارژ توسط برخی از فروشگاه های عرضۀ تجهیزات و لوازم خودرو همچون فروشگاه توربو شارژ سیف الهی صورت می گیرد، یک سری نکات مهم باید پیش از نصب سوپر شارژ رعایت گردد.

لازم به ذکر است که فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مجهز به پرسنل مجرب در حوزۀ تعمیرات توربو شارژ و نصب انواع توربو شارژ ماشین سبک و سنگین می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی با آنها تماس حاصل فرمائید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

همانطور که قرار بود، می خواهیم در این به بخش به موارد مهم و کلیدی نصب توربو شارژ بر روی موتور اشاره داشته باشیم :

  • تعویض فیلتر بخار دستگاه
  • تعویض روغن و فیلتر روغن موتور
  • پر نمودن سیلندر توربو شارژ از روغن
  • تمیز نمودن و سرویس کردن هواکش
  • خیساندن اینتر کولر یا افتر کولر با استفاده از تینر 20 هزار و پس از 2 ساعت با کارواش شسته و خشک شود.

هر کدام از مواردی که بدان اشاره نمودیم، نقش اساسی در عملکرد توربو شارژ و موتور اتومبیل خواهد داشت.

افرادی که قصد خرید توربو شارژ برای اتومبیل خود را دارید، بهتر است با افراد متخصص و مجرب در این حوزه مشورت نمائید چون انتخاب نوع سوپر شارژ نقش بسزایی در پشتیبانی سرعت بالای اتومبیل خواهد داشت. یکی از نکات مهم در خرید توربو شارژ ، در واقع قیمت توربو شارژ است.

هنگام فروش توربو شارژ ماشین آلات سنگین (موتورهای دیزلی) باید نوع مدل ماشین مشخص باشد چون نوع توربو شارژی که برای اتومبیل مورد استفاده قرار گرفته می شود، ارتباط مستقیم با توان موتوری ماشین خواهد داشت.

سوپر شارژرها و توربو شارژ متشکل از قطعات مکانیکی هستند و هر زمان امکان ایجاد اختلال در عملکرد آنها وجود دارد. به محض رویت کوچکترین عملکرد توربو شارژ می توانید به فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مراجعه نمائید چون این مجموعه علاوه بر فروش انواع توربو شارژ، قادر به ارائه خدمات تخصصی تعمیر تورپوشارژ  و سوپر شارژها با حداقل دستمزد می باشند.

خرید توربو شارژ اورجینال را می توانید از طریق فروشگاه توربو شارژ سنتر انجام دهید. این مجموعۀ معتبر به دلیل سابقۀ درخشان و طولانی که در حوزۀ واردات، فروش و تعمیر توربو شارژ دارند. همواره آمادۀ پاسخگویی به سفارشات عموم مشتریان می باشند. پیش از اینکه به نکات مهم خرید توربو شارژ بپردازیم، بررسی مشخصات فنی این قطعه از سوی خریدار حائز اهمیت است. نسل جدید موتورهای خودرو به سیستم توربو شارژ تجهیز می باشد. به طور کلی از مزایای نصب توربو شارژ برای اتومبیل های اتوماتیک، بهبود عملکرد موتور و کاهش مصرف سوخت یا همان بنزین می باشد. بدین ترتیب متناسب با مدل موتور اتومبیل، بایستی طراحی توربو شارژ به صورت اصولی انجام بپذیرد. با توجه به تخصصی بودن این موضوع، برخی از شرکت ها به صورت حرفه ای در زمینۀ طراحی و ساخت توربو شارژ فعالیت می کنند. بدین ترتیب شرکت های خودروسازی مبتنی بر مشخصات فنی اتومبیلی که تولید می کنند، اقدام به خرید توربو شارژ استاندارد می نمایند.

نکات خرید توربو شارژ

نکتۀ مهمی که در زمینۀ خرید توربو شارژ وجود دارد، اطمینان یافتن از اصالت توربو شارژ و پک بودن بسته بندی حائز اهمیت است. متناسب با مدل خودرو و مشخصات فنی موتور می بایست نسبت به خرید توربو اقدام نمائید. در حال حاضر برندهای معتبری از توربو شارژ به بازار عرضه می شوند که توسط کمپانی های خودروسازی، متناسب با مدل اتومبیلی که قصد طراحی آن را دارند، خریداری می شود. هم اکنون جهت خرید توربو شارژ انواع اتومبیل منجمله توربو شارژ رنو کپچر، سمند، دیگنیتی، دنا، جک T8، تیگو 8 پرو، ام جی، آلفارومئو جولیتا، اف ایکس، پژو 2008، جک S5 و S7، هایما S5 و S7، فیدلیتی، کوپا، لاماری ایما، شاهین و ... می توانید با کارشناسان فروشگاه توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمائید. این مجموعۀ معتبر دارای سابقۀ طولانی در عرصۀ فروش توربو شارژ و همچنین ارائه خدمات تعمیرات انواع توربو شارژ می باشند و می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

توربوشارژ چیست؟

فروش توربوشارژ ها از طریق سایت توربوشارژ سنتر در نوع اصلی انجام می گیرد و می توانید به صورت آنلاین خرید توربوشارژ  را در نوع دلخواه انجام دهید. توربوشارژ از قطعاتی است که در وسایل نقلیه استفاده می شود و شاید شما هم نام این قطعه را شنیده باشید و سوالی که پیش می آید این است که توربوشارژ چیست؟ توربوشارژ با استفاده از تکنولوژی جدید ساخته شده است و سال هاست از این قطعه استفاده می شود. در واقع توربوشارژ ها قطعه ی کمکی موتور هستند که موجب افزایش قدرت موتور می شوند. افزایش قدرت موتور بدون افزایش سیلندر ها و یا افزایش حجم موتور انجام می گیرد. طراحان وسایل نقلیه از توربوشارژ برای بالا بردن عملکرد خودرو ها استفاده می کنند. استفاده از توربوشارژ امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و در خودرو های جدید این قطعه مشاهده می شود.

توربوشارژ به منظور طراحی موتور هایی با حجم کم و قوی ساخته شده است. توربوشارژ شامل قطعاتی مانند کمپرسور ، توربین ، شفت و خنک کننده است. توربوشارژ از انرژی گاز های اگزوز استفاده می کند تا بتواند به موتور کمک کند تا در سرعت های بالا قدرتمند تر باشد. استفاده از توربوشارژ موجب ورود حجم بیشتری از هوا به سیلندر می شود و راندمان موتور بالا می رود. توربوشارژ ها در خودرو ها نقش اساسی دارند و خودرو های با موتور توربوشارژ دارای قدرت بسیار بیشتر هستند.

فروشگاه توربوشارژ سنتر سال هاست که فروش توربوشارژ را با مناسب ترین قیمت ارائه می کند و به همین دلیل است که مشتریان زیادی برای خرید توربوشارژ به این مجموعه مراجعه می کنند.

توربوشارژ چیست؟

دلیل استفاده از توربوشارژ چیست

تا به این جا توربوشارژ را توضیح دادیم اما اگر بخواهیم به سوال ( دلیل استفاده از توربوشارژ چیست؟ ) پاسخ دهیم، باید بگوییم که دلیل استفاده از توربوشارژ این است که در سرعت های بالای موتور ، سوپاپ هوا فرصت کافی به ورود هوا به سیلندر را نمی دهد زیرا با حرکت سریع میلنگ، درب سوپاپ با سرعت بیشتر باز و بسته می شود. بنابراین از توربوشارژ استفاده می شود تا بتوان توسط کمپروسور موجود در توربوشارژ ، هوا را متراکم نمود و حجم بیشتری از هوا را به سیلندر وارد کرد. بدین ترتیب احتراق به شکل بسیار بهتر صورت گرفته و در سرعت های بالا ، خودرو عملکرد بهتری خواهد داشت. بنابراین دلیل استفاده از توربوشارژ ،       فراهم کردن عواملی است که موجب احتراق می شود که شامل سوخت و هوا می باشد که سوخت به میزان کافی تامین می گردد و هوا نیز از طریق توربوشارژ می تواند در حجم بیشتر فراهم شود. برای خرید توربوشارژ می توانید از همکاران ما در فروشگاه توربوشارژ سنتر به عنوان بهترین مرکز فروش توربوشارژ راهنمایی دریافت کنید.

شیوه ی رانندگی با خودرو های با موتور توربوشارژ چیست

استفاده از توربوشارژ در خودرو ها موجب شده که  صاحبین خودرو برای سالم ماندن این قطعه و افزایش طول عمر آن به نکاتی توجه داشته باشند. به طور مثال در زمان روشن کردن خودرو به یکباره شروع به حرکت نکنند و چندین ثانیه صبر کنند تا روغنکاری توربوشارژ و اجزای موتوری انجام شود. همچنین پس از توقف خودرو بخصوص توقف پس از رانندگی پر شتاب یا طولانی مدت، مدت زمانی را برای خنک شدن موتور و اجزایش در نظر بگیرند و بعد خودرو را خاموش کنند. استفاده از دنده ی مناسب به هنگام رانندگی نیز بسیار مهم است.

خرید توربوشارژ را به صورت اینترنتی از این مجموعه به شکل کاملا ایمن انجام دهید زیرا این مرکز فروش توربوشارژ ، یک فروشگاه معتبر و قدیمی در این زمینه است. خرید توربوشارژ را برای انواع مدل های خودرو می توانید از این مجموعه با بهترین قیمت انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()