09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ mvm x55 pro

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش توربو شارژ mvm x55 pro در نوع اورجینال و با عملکرد بالا از طریق مرکز توربوشارژ سنتر ارائه می شود تا مشتریان گرامی بتوانند خرید توربو شارژ mvm x55 pro را از طریق این سایت به آسانی و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری انجام دهند. امروزه با پیشرفت در صنعت خودرو سازی و با توجه به محدودیت سوخت های فسیلی ، اهمیت تروبو شارژ بسیار زیاد شده به طوری که انواع خودرو های جدید دارای توربو شارژ هستند. خودرو هایی که مجهز به سیستم توربوشارژ هستند، دارای عملکرد بهتر در دور موتور بالا هستند. این خودرو ها به صورت سریع شتاب می گیرند. یکی از خودر های مجهز به سیستم توربو شارژ ، خودرویmvm x55 pro   است. توربو شارژ mvm x55 proدر این خودرو موجب شده موتور با قدرت بالاری کار کند. همان طور که می دانیم در موتور های تنفس طبیعی ، هوا در حد فشار جو به مخزن سوخت وارد می شود همچنین با باز بسته شدن سوپاپ هوا در دور های بالای موتور ، هوای کافی به موتور نمی رسد. به همین دلیل با استفاده از توربو شارژ mvm x55 pro این مشکل رفع شده  در واقع با استفاده کمپرسور موجود در توربو شارژ mvm x55 pro ، هوا به صورت متراکم درآمده و سپس به سیلندر تزریق می شود و این امکان را فراهم می سازد که هوای بیشتری به موتور وارد شود. از طرفی در سیلندر به میزان کافی سوخت تامین می شود اما هوا باید به میزان لازم تامین شود به همین دلیل با استفاده از توربو شارژ mvm x55 pro ، هوا به میزان بیشتر به سیلندر ورود پیدا کرده و در نتیجه هوای کافی تامین شده و احتراق بهتر انجام می گیرد.

توربو شارژ mvm x55 pro

خرید توربو شارژ mvm x55 pro

در صورتی که می خواهید خرید توربو شارژ mvm x55 proرا انجام دهید ، بهترین مجموعه ، مرکز توربوشارژ سنتر است. این مجموعه امکان خرید توربو شارژ mvm x55 pro به صورت آنلاین را فراهم نموده و از طریق این مجموعه می توانید انواع توربو شارژ mvm x55 pro و سایر توربو شارژ ها را انجام دهید. این مجموعه با سال ها سابقه در این حوزه توانسته انواع توربو شارژ ها و قطعات آن را ارائه کند، بدین ترتیب یک مجموعه ی کامل است که در دسترس مشتریان در سراسر کشور قرار گرفته است.

قیمت توربو شارژ mvm x55 pro

با افزایش قیمت خودرو ، قیمت قطعات آن نیز افزایش پیدا کرده است و نمی توان قیمت دقیقی را برای آن ارائه داد اما مرکز توربو شارژ سنتر به دلیل واردات گسترد و پخش توربو شارژ mvm x55 proو سایر توربو شارژ ها ، امکان مدیریت قیمت ها و قیمت گذاری پایین تری را دارد به همین جهت قیمت توربو شارژ mvm x55 proدر این مجموعه بسیار مناسب است و شما با اطمینان از کیفیت بالای قطعه و قیمت توربو شارژ mvm x55 pro، این قطعه را تهیه خواهید کرد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()