سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

توربو شارژ کوپا

8 / 10
از 7 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع توربوشارژ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ کوپا

توربو شارژ کوپا یکی از انواع توربو شارژ های فروشگاه توربو شارژر سیف الهی است که با در نظر گرفتن قیمت ارزان برای آن به فروش می رسد. انواع توربو شارژ ها برای خودروهای مختلف مانند توربو شارژ کوپا توسط این مجموعه خوشنام به فروش می رسد و اگر شما نیز قصد خرید توربو شارژ کوپا و غیره را دارید با خرید از فروشگاه توربو شارژ سیف الهی ، یک خرید رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد.این مجموعه با پشتیبانی کامل برای فروش محصولاتش از جمله توربو شارژ کوپا و.... موجب شده تا مشتریان به راحتی خرید خود را انجام دهند.

توربو شارژ کوپا چیست ؟

توربو شارژ کوپا قطعه‌ای است که باعث کارکرد بهتر و قدرتمند موتور خودرو می‌شود که دارای دو پره کوچک است و با استفاده از یک میله مرکزی به نام شافت این پنکه ها به هم متصل می باشد و زمانی که یکی از پنکه ها می چرخد باعث چرخش پنکه دیگر میشود. در توربو شارژ کوپا پنکه ها یکی در مسیر گاز خروجی از سیلندر بوده که آن را به سمت دیگر پنکه و در نهایت کمپرسور هدایت می‌کند که باعث چرخش کمپرسور و متراکم سازی هوا و در نتیجه پمپ هوای بیشتر به داخل سیلندر ها میشود.اما مشکلی که وجود دارد این است که هوا هرچقدر متراکم می شود دمای آن نیز افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه داغ تر می شود و این به دلیل مقدار کمتر از اکسیژن می باشد بنابراین باید هوا قبل از ورود به سیلندرها خنک شود.بنابراین در کارکرد توربو شارژ کوپا به جهت پایین آوردن دما فشرده شده خروجی کمپرسور از مبدل حرارتی عبور کرده و در نتیجه گرمای اضافه از بین میرود.

فروش مستقیم توربو شارژ کوپا با قیمت ارزان

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی انواع توربو شارژ ها را برای خودروهای مختلف از جمله توربو شارژ کوپا به فروش می‌رساند و بنابراین متقاضیان خرید توربو شارژ با خرید از سایت می‌توانند این محصول را با تضمین کیفیت خریداری نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()