09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ لودر کوماتسو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ لودر کوماتسو را می توانید از طریق برخی از مراکز تهیه نمائید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مفتخر است که به عنوان یکی از مراکز پیشرو در حوزۀ واردات و توزیع انواع توربو شارژ سبک و سنگین فعالیت خود را افتتاح نموده است. بدین وسیله در لیست محصولات فروشگاه، امکان خرید توربو شارژ لودر کوماتسو را برای متقاضیان در سراسر کشور فراهم نموده است. توربو شارژ به نحوی طراحی شده است که اکسیژن بیشتری را برای محفظۀ احتراق تأمین می کند و در نتیجه فرآیند احتراق به سهولت و روان صورت می گیرد. قطعاً در این صورت بازدهی و قدرت موتور بهبود پیدا می کند.

فروش توربو شارژ لودر کوماتسو

با توجه به اینکه لودر به عنوان یکی از خودروهای سنگین به شمار می رود، از مزایای این ماشین در امور حمل و جابجایی خاک با حجم زیاد بهره گرفته می شود. به همین دلیل کمپانی کوماتسو به محصولات تولیدی خود، قطعۀ توربو شارژ را به سیستم موتور افزوده است. سیستم توربو شارژ لودر کوماتسو نقش بسزایی بر روی عملکرد ماشین دارد. نیروی مورد نیاز برای عملکرد قطعۀ توربوشارژ لودر کوماتسو از طریق میلنگ تأمین می شود.

با توجه به اهمیت کاربرد توربوشارژ در سیستم موتور ماشین آلات سنگین، تأمین نیروی زیاد و قدرتی می تواند تأثیر بسزایی بر روی افزایش بازدهی موتور و بهبود عملکرد این قطعه داشته باشد. به همین دلیل سالم بودن توربو شارژ لودر کوماتسو بر روی مدت زمان و نحوۀ اجرای پروژه ها خواهد داشت. بدیهی است سیستم احتراق نیاز به  اکسیژن برای سوزاندن گازوئیل دارد. در نتیجه هر چه میزان اکسیژن برای انجام این فرآیند بیشتر باشد، پروسۀ احتراق در مدت زمان کمتر و با میزان حداقل مصرف سوخت صورت می گیرد. فروش توربو شارژ لودر کوماتسو متناسب با مدل های مختلف این ماشین، با ظرفیت های مختلف صورت می گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با متخصصین فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مشورت نمائید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()