09127044314
سبد خرید 0

تعمیر توربو شارژ دیگنیتی

تعمیر توربو شارژ دیگنیتی نیاز به دانش تخصصی و همچنین تعمیرکار مجرب دارد که آشنایی کامل نسبت به مشخصات فنی آن داشته باشد. مرکز توربو شارژ سنتر در طول سال ها فعالیت در زمینه واردات، فروش و همچنین خدمات تعمیر توربو شارژ خودروهای لوکس و سرعتی، آمادگی لازم برای تعمیر توربو شارژ دیگنیتی را در تیپ های متفاوت دارند. فروش توربو شارژ دیگنیتی به تعمیرکاران اجازه می دهد که بتوانند به طور کامل قطعه کامل توربو شارژ را تعویض کنند. فاکتورهای متعددی در تعیین هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی مؤثر هستند که بایستی توسط تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار گیرند. لازم است که بدانید یکی از نشانه های مراجعه به تعمیرگاه نسبت به تعمیر توربو شارژ دیگنیتی و هر اتومبیل دیگر موتور توربو دار، مشاهده سر و صدای غیر معمول و همچنین دوده سیاه است که ناشی از عدم عملکرد صحیح سیستم تقویت کننده موتور می باشد. از این رو هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی به دقیق از پیش نمی توان مشخص کرد و مستلزم بررسی بیشتر خودرو است.

دلایل متعددی وجود دارد که باعث خرابی و تعمیر توربو شارژ دیگنیتی گردد. به عنوان مثال تجمع رسوبات کربن و همچنین آلاینده ها در داخل سیلندر و دیگر اجزای داخلی موتور صدمات وارد. همچنین فرسودگی برخی از قطعات و اتصالات همچون بلبرینگ، مهره ها، پیچ ها، محفظه و ... می تواند در گذر زمان باعث خرابی و علت تعمیر توربو شارژ دیگنیتی گردد. همانطور که می دانید، وجود آلاینده های مختلف همانند گرد و غبار و ذرات معلق در هوا، در داخل سیستم توربو شارژ می تواند وارد مخزن توربین و کمپرسور گردد و اختلال در عملکرد و چرخیدن آن ها بوجود آورد. در این صورت با سرویس و تعمیر توربو شارژ دیگنیتی می توان بیش از گسترش خسارت به سایر قطعات اصلی و سالم موتور جلوگیری کرد.

تعمیر توربو شارژ دیگنیتی

هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی

هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی به فاکتورهای متعددی وابسته است و در ادامه به صورت مختصر به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود. با توجه به اینکه سیستم توربو شارژ دیگنیتی نیز شامل قطعات مختلفی همچون پره های چرخان در توربین و کمپرسور، شفت، مخازن مجزای توربین و کمپرسور، هوزینگ، یاتاقان ها، آب‌بند، بلبرینگ شفت و ... هستند. در نتیجه مقدار هزینه تعمیر و تعویض هر کدام از آن ها متفاوت از یکدیگر مشخص می گردد. بنابراین جهت تخمین هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی باید وضعیت موتور توسط یک متخصص مورد بررسی قرار گرفته شود.

قیمت تعمیر توربو شارژ دیگنیتی متغیر تشخیص داده می شود. در عین حال میزان هزینه دستمزد نیز بر روی هزینه کل تعمیر توربو شارژ دیگنیتی و هر خودروی دیگری محاسبه می شود. خودروی دیگنیتی در تیپ های متفاوت تولید و روانه بازار شده است. تعدد مشکلات فنی برای چنین خودروهایی، باعث می گردد تا افراد جهت اطلاع از هزینه تعمیر توربو شارژ دیگنیتی به تعمیرگاه مطمئن مراجعه کنند. این چنین تعمیر توربو شارژ دیگنیتی را به افراد متخصص واگذار کنند. در نتیجه مهندسین متخصص، مبتنی بر مدل خودرو نسبت به خرید توربو شارژ دیگنیتی اقدام می کنند. از مشخصات فنی خودروی دیگنیتی پرایم می توان به داشتن گیربکس cvt با حالت زمستانی و اسپرت آن اشاره کرد. ضمن آن که تجهیز به پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ مدل SFG15T است که حداکثر قدرت 145 اسب بخار، گشتاور 220 نیوتن متر و همچنین حداکثر سرعت موتور 160 کیلومتر بر ساعت را میسر می سازد. بدیهی است، سالم بودن موتور و اهمیت دادن به سرویس و تعمیر توربو شارژ دیگنیتی یک موضوع مهم تلقی شود. در حال حاضر جهت دریافت هر گونه خدمات مربوط به خرید و تعمیر توربو شارژ دیگنیتی می توانید با کارشناسان فنی توربو شارژ سنتر در ارتباط باشید.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()