09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ لودر هیتاچی ( IHI )

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ لودر هیتاچی IHI یکی از انواع قطعاتی است که می توانید از طریق مراکز توزیع تجهیزات موتور توربو شارژ تهیه نمائید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از مراکز بزرگ در عرصۀ توزیع و تعمیرات قطعات توربو شارژ انواع ماشین آلات سنگین با برندهای معروف در ایران فعالیت خود را تأسیس نموده است و متشکل از نیروی متخصص می باشد. فروش توربو شارژ لودر هیتاچی توسط این مجموعۀ معتبر در سطح کشور صورت می پذیرد. با توجه به اینکه برخی از مجریان پروژه های صنعتی نیازمند به تهیۀ لودر می باشند، توانسته اند مجموعۀ خود را به لودرهای هیتاچی مجهز نمایند.

خرید توربو شارژ لودر هیتاچی

با توجه به اینکه از این ماشین برای کارهای سنگین استفاده می شود، ممکن است صدمات فنی برای قسمت توربو شارژ لودر هیتاچی IHI صورت گیرد که می بایست توسط متخصصین مورد بررسی قرار گرفته شود. طراحی توربو شارژ به صورت حلزونی است که تأثیر مثبت بر روی کارکرد سیستم احتراق و افزایش بازدهی موتور داشته باشد. در این صورت اگر مشکل فنی در عملکرد توربو شارژ بوجود آید، بازدهی موتور به طور مستقیم بر روی توان لودر تأثیرگذار می باشد. بدین وسیله توان توربو شارژ لودر هیتاچی قطعاً بر توانایی عملکرد ماشین جهت جابجایی خاک با ظرفیت های مختلف مؤثر می باشد.

تعمیرات و خرید توربو شارژ لودر هیتاچی IHI را می توانید از طریق مراکز معتبر که در حوزۀ فروش و خدمات تعمیرات فعالیت می کنند، پیگیری نمائید. همانطور که می دانید هدف کلی کمپانی هیتاچی از تجهیز نمودن لودرها به توربو شارژ ژنراتور دیزلی، این است که بتوانند میزان ورودی اکسیژن مورد نیاز جهت احتراق گازوئیل را دو چندان نمایند. در نتیجۀ این اتفاق، با مصرف حداقل سوخت باعث افزایش بازدهی موتور می شود. از این رو خراب شدن توربو شارژ لودر هیتاچی نقش بسزایی در کاهش عملکرد لودر دارد و می تواند موجب توقف پروژه گردد.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()