سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی (IHI)

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی IHI یکی از مهمترین قطعاتی است که نقش اساسی در افزایش راندمان و بازدهی آن دارد. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به عنوان یکی از مراکزی است که به صورت تخصصی در حوزۀ واردات، فروش، نصب و تعمیرات انواع توربو شارژ ماشین آلات سنگین در تهران فعالیت خود را افتتاح نموده است. بدین ترتیب دارندگان ماشین آلات سنگین و همچنین سبک می توانند با آسودگی خاطر و بدون دغدغه از خدمات این مجموعۀ معتبر بهره مند گردند. فروش توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی توسط برخی از مراکز صورت می گیرد و دارندگان این ماشین سنگین در داخل کشور، می توانند جهت تأمین این قطعه با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل نموده و مشورت نمایند.

خرید توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی و مزایای آن

توربو شارژ به عنوان یکی از مهمترین لوازمی است که کاربرد آن در سیستم موتور باعث افزایش قدرت موتور می شود. با توجه به اینکه ماشین آلات سنگین جهت تأمین قدرت بالا برای اجرای فعالیت های حجیم نیاز به تأمین هوای بیشتر دارد، نصب توربو شارژ می تواند این کمبود اکسیژن را برآورده سازد. از این رو در صورت ملاحظۀ کوچکترین اختلال و مشکل فنی در عملکرد بیل، نیاز به بررسی دارد. لذا در صورت لزوم می توانید نسبت به تعویض قطعات و یا تعمیر توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی IHI اقدام نمائید.

طراحی توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی به نحوی است که دارای قابلیت تأمین هوای فشرده با ظرفیت بالا می باشد. بدین وسیله راننده می تواند با آسودگی خاطر، قدرت لازم برای اجرای فعالیت های سنگین را فراهم سازد. استفاده از این قطعه در طراحی سیستم موتور بیل، سرعت اجرایی آن را جهت انجام امور حفاری دو چندان می نماید. نصب توربو شارژ بیل مکانیکی هیتاچی می تواند باعث بهینه تر شدن مصرف سوخت می گردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()