09127044314
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

اکتان بوستر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش اکتان بوستر توربو شارژ با کیفیت عالی از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر انجام می‌ گیرد و برای خرید اکتان بوستر توربو شارژ از طریق این مجموعه می‌ توانید به صورت مستقیم از وارد کننده خریدتان را با مناسب‌ ترین قیمت انجام دهید. اکتان بوستر توربو شارژ ترکیباتی شیمیایی هستند که برای افزایش کیفیت سوخت بنزین و بالا بردن عملکرد موتور های احتراق داخلی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. در واقع اکتان بوستر توربو شارژ افزودنی سوخت است که برای احتراق بهتر استفاده می‌ شود.

استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ موجب افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت و همچنین افزایش طول عمر موتور می‌ شود. کارایی اکتان بوستر توربو شارژ به این صورت است که به دلیل ترکیباتی مثل بنزین و تولوئن و ام تی بی ای به سوخت موجب افزایش عدد اکتان می‌ شود. اکتان یعنی مقاومت سوخت در مقابل احتراق پیش از موعد، بنابراین زمانی که می ‌گوییم اکتان بالاتر می‌ رود به این معنی است که مقاومت بیشتری در مقابل احتراق پیش از موعد دارد. از اکتان بوستر توربو شارژ می‌ توان در خودرو های بنزینی استفاده نمود.

فروش اکتان بوستر

خرید اکتان بوستر توربو شارژ

برای خرید اکتان بوستر توربو شارژ نیاز است که به خودرو توجه داشته باشید اگرچه برخی از خودرو های مدرن نیاز زیادی به اکتان بوستر ندارند اما بسیاری از خودرو ها برای عملکرد بهتر نیاز به اکتان بوستر دارند. در زمان خرید اکتان بوستر توربو شارژ به برند آن توجه کنید.

فروش اکتان بوستر توربو شارژ توسط مجموعه توربو شارژ سنتر انجام می ‌گیرد بنابراین شما از طریق این مجموعه می‌ توانید خرید اکتان بوستر توربو شارژ را در بهترین برند ها انجام دهید.  موتور نیاز به اکتان بوستر توربو شارژ دارند تا عدد اکتان بالاتری داشته باشد.

مزایای اکتان بوستر توربو شارژ

  • احتراق بهتر
  • بالا رفتن قدرت موتور
  • حفاظت از موتور
  • مصرف سوخت پایین
  • کاهش احتراق پیش از موعد

دلیل استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ

 استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ به دلایل مختلفی انجام می‌گیرد که یکی از این دلایل افزایش عدد اکتان است. همانطور که می‌دانیم در موتور های توربو شارژ داشتن بهترین اکتان بسیار مهم می‌ باشد به همین جهت از اکتان بوستر توربو شارژ استفاده می‌ شود تا عدد اکتان بالاتر برود و در نتیجه احتراق بهتری صورت بگیرد. از دیگر دلایل استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ بالا رفتن قدرت موتور می‌ باشد. با استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ و در ادامه با افزایش عدد اکتان و کاهش جرقه زنی می‌ توان خروجی بالاتری را از موتور مشاهده کرد. همچنین کاهش مشکل جرقه زنی از دیگر دلایل استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ است. یکی از مشکلاتی که در زمان رانندگی ممکن است با آن مواجه شده باشید مشکل جرقه زنی می‌ باشد. وجود صدا در زمان استفاده از خودرو در بخش فنی به دلیل استفاده از سوخت بی‌ کیفیت می‌ باشد. همچنین در بخش‌ های یاتاقان‌ ها ، بلبرینگ‌ ها ، تسمه تایم، بخش سوخت رسانی و غیره مشکلاتی ایجاد می‌ شود. در واقع این مشکل معمولاً زمانی ایجاد می‌ شود که موتور در شرایط دمای زیاد باشد و می‌ تواند تاثیر منفی در عملکرد خودرو داشته باشد. حفاظت از موتور خودرو از دلایل مهم استفاده از اکتان بوستر توربو شارژ می‌ باشد. با استفاده از سوخت بی‌ کیفیت خودرو در بخش موتور دچار آسیب دیدگی می‌ شود و در پی آن کارایی مناسبی از خودرو مشاهده نخواهد شد. به همین جهت از اکتان بوستر توربو شارژ استفاده می‌ شود تا بتوان توان موتور را افزایش داد و از آن محافظت نمود.

قیمت اکتان بوستر توربو شارژ در این مجموعه بسیار مناسب بوده و این مرکز معتبر همواره سعی داشته که بهترین قیمت اکتان بوستر توربو شارژ و سایر محصولاتش را ارائه دهد. خرید اکتان بوستر را با بهترین کیفیت انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()