09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ بیل مکانیکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ بیل مکانیکی دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد است که در اینجام می خواهیم به این موضوع مهم بپردازیم. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی از جمله مراکز عرضۀ انواع توربو خودرو در تهران محسوب می شود که توانسته اند متناسب با هر مدل اتومبیل سبک و سنگین، ست کامل توربو شارژ را در اختیار مشتریان قرار دهند. فروش توربو شارژ بیل مکانیکی متناسب با مدل های مختلف بیل ها در ایران صورت می گیرد. اگر اطلاعات دقیق نسبت به نحوۀ عملکرد توربو شارژ ندارید، پیشنهاد می کنم همراه ما باشید تا بیشتر با این قطعۀ مکانیکی آشنا شوید.

ویژگی توربو شارژ بیل مکانیکی

توربو شارژ بیل مکانیکی حاصل تکنولوژی جدیدی است که امروزه در اکثر خودروهای سبک و سنگین ملاحظه می شود. البته افرادی که به دنبال اسپرت نمودن اتومبیل خود می باشند، به دنبال نصب توربوشارژ می باشند. در واقع هدف کلی از نصب توربو شارژ، این است که بتوانند راندان موتور را در سرعت های بالا، بهبود ببخشند. ضمن آنکه با استفاده از توربو شارژ می توانند میزان مصرف سوخت را کاهش داده و به نوعی پیشرانه اتومبیل را بهینه سازی نمایند. اکثر خودروهای سنگین مجهز به قطعۀ توربو شارژ هستند که بتوانند بازدهی موتور را دو چندان نمایند. از این رو با مشاهدۀ کوچکترین اختلال در عملکرد توربو می بایست نسبت به تعمیر و یا خرید توربو شارژ بیل مکانیکی اقدامات لازم انجام دهید. در ادامۀ پست قصد داریم توضیح کاملی در رابطه با ویژگی و عملکرد انواع توربوشارژ بیل مکانیکی داشته باشیم تا بدین وسیله بتوانید به برخی از سوالات رایج شما پرداخته باشیم.

توربو شارژ بیل مکانیکی

توربو شارژ بیل مکانیکی همانند یک دستگاه دمنده قوی عمل می کند. بدین وسیله بتواند هوای زیادی را با فشار بالا به داخل سیلندر مکیده و سپس نتایج زیر را محقق سازد:

  • تهیۀ اکسیژن مازاد جهت تسهیل احتراق سوخت
  • خارج نمودن دود موجود در پیشرانه
  • کاهش آلاینده های مضر در هوا
  • افزایش قدرت موتور
  • افزایش دمای داخلی موتور
  • بهینه سازی عملکرد سیلندر
  • افزایش بازدهی موتور بیل مکانیکی
  • کاهش حجم پیشرانه و افزایش شتاب موتور

هر یک از موارد مذکور از مزایای عمدۀ توربو شارژ بیل مکانیکی محسوب می شوند. از وظایف مهم قطعۀ توربو شارژ، تزریق قدرت بیشتر به پیشرانه خودرو می باشد. به طور کلی سرویس و نگهداری از این قطعه در نحوۀ عملکرد آن بسیار تأثیرگذار می باشد ولی برخی از عوامل بیرونی وجود دارد که سر منشاء یک سری مشکلات فنی در داخل قطعه می گردد.

خرید توربو شارژ بیل مکانیکی

عملکرد توربو شارژ بیل مکانیکی نیز همچون هر توربو شارژ دیگری به کمک پره های توربین صورت می گیرند که در زمان احتراق سوخت و خروج گازها از سیلندر، پره ها شروع به چرخیدن می کند و سپس با تیغه های کمپرسور در یک مسیر قرار گرفته می شوند که در نتیجه آنها نیز شروع به چرخیدن می کنند. در این مسیر توربو شارژ فرآیند مکش هوا به موتور را انجام می دهد. سپس هوا همراه با سوخت به داخل محفظه سیلندر وارد می شود. در مرحلۀ بعد، هوای زیادی به پیشرانه، منجربه افزایش میزان اکسیژن در سیلندر می گردد و سپس بنزین با کیفیت بیشتری سوخته و انرژی مضاعف در سیستم آزاد می شود.

قیمت توربو شارژ بیل مکانیکی

قطعاً به کارگیری توربو شارژ بیل مکانیکی در این نوع ماشین آلات به میزان قابل توجهی بازدهی و قدرت موتور را هنگام انجام کارهای سنگین دو چندان می نماید. از مهمترین مشخصه هایی که می توان برای تمام قطعات موتور توربو شارژ ماشین آلات سنگین تعریف نمود، این است که مقاومت آنها در برابر افزایش دما بسیار می باشد. هر یک از اجزای آن در جایگاه خود، نقش بسزایی بر روی عملکرد کلی پیشرانه اتومبیل های سنگین و سبک خواهد داشت. جهت استعلام قیمت توربو شارژ بیل مکانیکی می توانید با واحد فروش توربو شارژ سیف الهی تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()