09127044314
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

پره هوا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش پره هوا توربو شارژ با کیفیت بسیار بالا از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر ارائه می‌ شود. به منظور خرید پره هوا کمپرسور به صورت اینترنتی از طریق این سایت می‌ توانید خریدی آسان را تجربه کنید. توربو شارژ ها وسیله‌ هایی هستند که باعث افزایش قدرت موتور بدون افزایش وزن آن می‌ شوند. توربو شارژ ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا باعث عملکرد بهتر خودرو شده و خودرو در شتاب می‌ تواند عملکرد بهتری را از خود نشان دهد. توربو شارژ‌ ها سیستم‌ هایی دمنده هستند که هوا را با فشار زیاد به مخزن سوخت تزریق می‌ کنند و موجب احتراق بهتر می‌ شوند. توربو شارژ از اجزایی تشکیل شده که هر یک از این اجزا نقش موثری در کارکرد این قطعه دارند. اجزای مهم توربو شارژ شامل کمپرسور، توربین و شافت می‌ باشد. در واقع دو پره هوا در ساخت توربو شارژ مورد استفاده قرار گرفته که یکی از این پره هوا در مسیر گازهای خروجی اگزوز قرار دارد و از طریق انرژی حاصل از این گاز ها به چرخش در می‌آید. با چرخش پره توربین و اتصال آن به شفت و از طرفی اتصال شفت به پره کمپرسور ، این پره نیز به حرکت در می‌آید و موجب می‌ شود کمپرسور فعالیت خود را آغاز کند. کمپرسور هوای فشرده را به سیلندر وارد می‌ نماید در نتیجه با افزایش اکسیژن احتراق به صورت بهتر صورت می‌ گیرد. بدین ترتیب هوا در کمپرسور نقش مهمی را دارد و بر اساس کارکرد آن توربو شارژ می‌ تواند کارایی لازم را داشته باشد.

خرید پره هوا توربو شارژ با قیمت ارزان

پره هوا یکی از بخش‌ های مهم توربو شارژ می‌باشد و اگر پره هوا دچار آسیب شود ۴۰ تا ۵۰ درصد هزینه تعمیر به پره هوا اختصاص خواهد یافت به همین دلیل با نگهداری صحیح از توربو شارژ می‌ توانید در هزینه‌ ها صرفه‌ جویی کنید اما قطعات توربو شارژ نیز دارای طول عمری هستند و در زمان‌ های ممکن است با مشکل مواجه شوند بنابراین در صورت وجود آسیب در پره‌ هوا می‌ توان از پره‌ هوای جدید استفاده کرد. پره هوا زمانی که دچار آسیب می‌ شود ممکن است دچار لب پریدگی ، خوردگی و خم شدن یا شکستن شود. خرید پره هوا توربو شارژ را با قیمت ارزان انجام دهید. علت آسیب به پره‌ هوا می‌ تواند ورود اجسام خارجی به توربو شارژ باشد و زمانی که پره هوا با سرعت بالایی به چرخش در می‌ آید این ذرات می‌ تواند آسیب زیادی را به پره هوا توربو شارژ وارد نمایند. پره‌ هوا در اثر برخورد با اشیا خارجی ممکن است دچار شکستگی شوند یا خوردگی پیدا کنند. البته از فیلتر هوا برای جلوگیری از ورود ذرات نیز استفاده می‌ شود همچنین در توربو شارژ بر اثر حرارت بالا و اکسیداسیون ممکن است پره هوا دچار خوردگی یا زنگ زدگی شود بنابراین پره هوا همانند سایر قطعات در زمان‌ هایی نیاز به تعویض پیدا می‌ کند که با خرید پره هوا توربو شارژ با قیمت ارزان در نوع مناسب می‌ توانید آن را جایگزین نمایید.

فروش پره هوا

ویژگی پره هوا توربو شارژ‌

پره هوا توربو شارژ به روش های ریخته‌گری و فورج ساخته می‌ شود و متریال به کار رفته در ساخت پره هوا آلیاژ‌هایی با پایه نیکل و کبالت هستند. پره هوا در معرض حرارت بالایی قرار می‌گیرد و حرارت موجب کاهش ضخامت پره هوا در طول زمان می‌ شود. همچنین در صورتی که پره هوا دچار خزش در زمان‌ های تنش شود ممکن است دچار شکستگی و فرسایش شود. هرچه کیفیت پر هوا بیشتر باشد دوام آن نیز بیشتر خواهد بود.به همین دلیل با خرید پره هوا توربو شارژ با کیفیت، نیاز کمتری به تعویض پره هوا خواهید داشت. فروش پره هوا با کیفیت از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر در دسترس شما قرار دارد و می‌توانید به راحتی پس از مشاهده قیمت پره هوا و بررسی مشخصات آن خریدتان را به صورت آنلاین انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()