09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ BMW موتور n20

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انواع توربو شارژ خودروها از جمله توربو شارژ BMW توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به شما ارائه می گردد.

توربو شارژ خودرو بی ام و برای موتور n20 میباشد که در مدل ها با موتور n20 قابل استفاده است ازجمله x4 , x3 , 528 , 428 ,328 ,......

یکی از تکنولوژی هایی که در بسیاری از ماشین ها وجود دارد توربو شارژ میباشد که در ادامه به این می پردازیم که توربو شارژ چیست و چگونه عمل میکند

توربو شارژ BMW (توربو شارژ بی ام و) از دود ناشی از اگزوز خودرو که موجب آلودگی هوا میشود استفاده کرده و با استفاده از آن می تواند و راندمان موتور را بالا ببرد. موتور اتومبیل وقتی که حرکت می کند موجب حرکت خودرو شده که شامل این موارد می شود:

با انفجار و سوختن بنزین در محفظه فلزی به نام سیلندر موتور اتومبیل از آن نیرو گرفته و به حرکت در می آید در واقع هوا به سیلندر ورود پیدا می‌کند و با سوخت ترکیب شده و انفجاری کوچک ایجاد می‌شود که در نتیجه آن پیستون به سمت بیرون می‌رود.در ادامه برای کارکرد توربو شارژ BMW (توربو شارژ بی ام و) ، شفت ها و چرخ دنده های اتومبیل حرکت می‌کنند و دودی به عنوان دود خروجی از سیلندر ایجاد شده که از طریق اگزوز به بیرون می‌رود. هر چه میزان نیرویی که اتومبیل ایجاد می کند بالاتر باشد ، میزان سوخت و سوز نیز بالاتر می شود که این دو مورد رابطه مستقیمی با هم دارند.همین‌طور اگر سیلندر ها بزرگتر باشند نیاز به سوخت بیشتری بوده و نیز اتومبیل به صورت سریعتر حرکت می کند.

انواع توربو شارژ ها

توربو شارژ ها شامل انواع مختلفی هستند که عبارتند از تک توربو ،جفت توربو ،جفت توربو و اسکرول ، توربو شارژ وی تی اس ، توربو شارژ وی جی تی، ۴ توربو و غیره.

خرید توربو شارژ بی ام و با قیمت ارزان

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از مراکز عرضه کننده انواع توربو شارژ برای خودروهای مختلف از جمله توربو شارژ BMW می باشد ، این مجموعه معتبر در جهت خدمات‌دهی بهتر به مشتریانش سایت اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شما با ثبت سفارش در سایت و ارتباط با کارشناسان فروش ما در این مجموعه می توانید خرید توربو شارژ بی ام و را انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()