سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

توربو شارژ BMW

8 / 10
از 7 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع توربوشارژ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ BMW | توربو شارژ بی ام و

انواع توربو شارژ خودروها از جمله توربو شارژ BMW توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به شما ارائه می گردد.

یکی از تکنولوژی هایی که در بسیاری از ماشین ها وجود دارد توربو شارژ میباشد که در ادامه به این می پردازیم که توربو شارژ چیست و چگونه عمل میکند

توربو شارژ BMW (توربو شارژ بی ام و) از دود ناشی از اگزوز خودرو که موجب آلودگی هوا میشود استفاده کرده و با استفاده از آن می تواند و راندمان موتور را بالا ببرد. موتور اتومبیل وقتی که حرکت می کند موجب حرکت خودرو شده که شامل این موارد می شود:

با انفجار و سوختن بنزین در محفظه فلزی به نام سیلندر موتور اتومبیل از آن نیرو گرفته و به حرکت در می آید در واقع هوا به سیلندر ورود پیدا می‌کند و با سوخت ترکیب شده و انفجاری کوچک ایجاد می‌شود که در نتیجه آن پیستون به سمت بیرون می‌رود.در ادامه برای کارکرد توربو شارژ BMW (توربو شارژ بی ام و) ، شفت ها و چرخ دنده های اتومبیل حرکت می‌کنند و دودی به عنوان دود خروجی از سیلندر ایجاد شده که از طریق اگزوز به بیرون می‌رود. هر چه میزان نیرویی که اتومبیل ایجاد می کند بالاتر باشد ، میزان سوخت و سوز نیز بالاتر می شود که این دو مورد رابطه مستقیمی با هم دارند.همین‌طور اگر سیلندر ها بزرگتر باشند نیاز به سوخت بیشتری بوده و نیز اتومبیل به صورت سریعتر حرکت می کند.

انواع توربو شارژ ها

توربو شارژ ها شامل انواع مختلفی هستند که عبارتند از تک توربو ،جفت توربو ،جفت توربو و اسکرول ، توربو شارژ وی تی اس ، توربو شارژ وی جی تی، ۴ توربو و غیره.

خرید توربو شارژ بی ام و با قیمت ارزان

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از مراکز عرضه کننده انواع توربو شارژ برای خودروهای مختلف از جمله توربو شارژ BMW می باشد ، این مجموعه معتبر در جهت خدمات‌دهی بهتر به مشتریانش سایت اختصاصی خود را راه اندازی نموده و شما با ثبت سفارش در سایت و ارتباط با کارشناسان فروش ما در این مجموعه می توانید خرید توربو شارژ بی ام و را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()