09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ دامپتراک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ دامپتراک از جمله قطعات اصلی در سیستم موتورهای این ماشین سنگین محسوب می شود. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به عنوان یکی از مراکز شناخته شده در عرصۀ تعمیر و فروش انواع توربو شارژ خودروهای سبک و سنگین در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه به عنوان یکی از واردکنندگان مستقیم در حوزۀ قطعات توربوشارژ در ایران فعالیت دارد. در نتیجه جهت خرید توربو شارژ دامپتراک می توانید از طریق این مجموعۀ معتبر مدل و برند مورد نظر خود را استعلام نمائید.

نحوۀ عملکرد توربو شارژ دامپتراک

توربو شارژ یکی از قطعات اصلی موتورهای ماشین آلات سنگین به شمار می رود که همانند یک کمپرسور عمل می کند. در واقع این قطعه با چرخاندن پره ها، همچون یک دستگاه کمپرسور باعث افزایش مکش هوای ورودی به موتور اتومبیل می شود. در نتیجۀ این پروسه، بدون اتلاف انرژی هوای زیادی وارد سیستم احتراق اتومبیل می گردد. با توجه به اینکه دامپتراک از نظر طراحی و ساخت در دسته بندی ماشین آلات سنگین می باشد، افزایش قدرت موتور می تواند بازدهی ماشین را جهت انجام فعالیت های سنگین تقویت نماید. در واقع توربوشارژ دامپتراک با نیروی گازهای خروجی از موتور عملکرد خود را آغاز می کند و اقدام به مکش حجم زیادی هوای فشرده به سیستم احتراق دامپتراک می نماید. در نتیجۀ این عملیات، اکسیژن زیادی برای سوزاندن بنزین تأمین می شود و بدین وسیله در مدت زمان کوتاه حجم اندکی از بنزین مصرف شده ولی قادر به تولید انرژی مضاعف می باشد. به همین دلیل سالم بودن توربو شارژ دامپتراک تأثیر بسزایی بر روی قدرت موتور ماشین خواهد داشت.

توربو شارژ دامپتراک

خرید توربو شارژ دامپتراک

از آنجایی که دامپتراک و دیگر ماشین آلات سنگین به قطعۀ توربوشارژ تجهیز می باشند، ظرفیت و حجم این قطعه می بایست تناسب لازم را با حداکثر سرعت موتور داشته باشد. همانطور که از ابتدای پست بدان اشاره نمودیم، نصب توربو شارژ در مسیر موتور دامپتراک می تواند ظرفیت هوای وارد شده به موتور را چندین برابر نماید که در نتیجه قدرت موتور هنگام انجام فعالیت های سنگین دو چندان می شود. بدون شک می تواند عاملی مؤثر برای افزایش بازدهی ماشین گردد، ضمن آنکه با کمترین اتلاف انرژی و سوخت همراه می باشد و می تواند بازدهی موتور را نسبت به وضعیت اتومبیل بدون توربو نماید.

از آنجایی که کاربرد ماشین آلات سنگین دامپتراک در ایران ضروری است و در اجرای پروژه های عمرانی و پروسۀ استخراج معادن ملاحظه می گردد. قطعاً فروش توربو شارژ دامپتراک در بازار ایران و مراکز عرضۀ تجهیزات توربو شارژ ماشین آلات سنگین و سبک ضروری می باشد. بدین ترتیب کارفرمایان و افرادی که مالک دامپتراک با ظرفیت و برندهای مختلف می باشند، قطعاً در صورت مواجه شدن با مشکلات فنی برای این قطعه، می توانند جهت خرید توربو شارژ موتور با کارشناسان فروش مجموعۀ توربو شارژ سیف الهی مشورت نموده و توربو شارژ مورد نظر خود را استعلام نمایند.

قیمت توربو شارژ دامپتراک

همانطور که می دانید معمولاً قیمت توربو شارژ دامپتراک بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می گردد که می توان به برند، مدل و ظرفیت آن اشاره نمود. ضمن آنکه این قطعات به صورت وارداتی داخل کشور می شوند، بدون شک نوسانات قیمت ارز در بازار می تواند به طور مستقیم بر روی بی ثبات شدن قیمت انواع توربو شارژ دامپتراک در ایران گردد. نکتۀ مهم و اساسی که هنگام خرید توربو شارژ انواع دامپتراک بایستی در نظر داشته باشید، این است که به مراکز معتبر مراجعه نموده و قطعاً از اصل بودن قطعات توربو شارژ اطمینان حاصل نمائید. فروشگاه توربو شارژ دامپتراک به صورت تخصصی در حوزۀ واردات و عرضۀ قطعات توربو شارژ در تهران افتتاح شده است و با تأمین کادری مجرب همواره آمادۀ سرویس دهی به مشتریان گرامی می باشند.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()