09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ دیگنیتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ دیگنیتی

توربو شارژ دیگنیتی از محصولات جدید مجموعه توربو شارژ سنتر میباشد که با توجه به کمبود قطعات خودروهای جدید توربو شارژ دیگنیتی را برایتان موجود کردیم که با کیفیت اورجینال در صورت نیاز به کسانی که به توربوشارژ دیگنیتی نیاز دارند برسانیم مجموعه توربو شارژ سنتر کاتریج توربو شارژ دیگنیتی را نیز موجوده کرده تا با هزینه بسیار کمتری توربو شارژ دیگنیتی را تعمیر کنید .

توربو شارژ دیگنیتی نقش مؤثر در عملکرد موتور خودرو دارد و حفظ و نگهداری از این قطعه برای مالکین خودرو حائز اهمیت است. در صورت لزوم برای خرید توربو شارژ دیگنیتی می توانید با کارشناسان فروش مرکز توربو شارژ سنتر تماس بگیرید. این مجموعۀ معتبر سال های متوالی است که توانسته در حوزۀ فروش و تعمیر قطعات توربو شارژ خودرو فعالیت داشته باشند. بدین ترتیب مبتنی بر نیاز بازار و تنوع خودروهایی که تجهیز به موتور توربو شارژ می باشند، چنین خدمات منحصر به فردی را به عموم مشتریان ارائه می دهند. طراحی توربو شارژ دیگنیتی باعث گردیده تا عملکرد موتور از حالت معمولی خارج شده و به قدرت بیشتری پیدا کند. همانطور که می دانید موتور برای روشن شدن و سوزاندن بنزین نیاز به اکسیژن دارد. از آنجایی که در حالت روتین، میزان دسترسی مخزن بنزین به هوا اندک می باشد، تعبیۀ قطعۀ توربو شارژ میان اگزوز و موتور، باعث تأمین حجم قابل توجهی اکسیژن می گردد. بدین ترتیب توربو شارژ دیگنیتی عامل مستقیم برای تقویت موتور این اتومبیل می باشد.

قیمت توربو شارژ دیگنیتی

قیمت توربو شارژ دیگنیتی بر اساس میزان خروجی آن تعیین می گردد. با توجه به وارداتی بودن چنین قطعاتی، نوسان قیمت ارز در ایران، باعث تغییر قیمت توربو شارژ دیگنیتی پرایم می گردد. در نتیجه اگر در پی تعمیر و یا تعویض قطعات توربو شارژ موتور اتومبیل های خارجی هستید، بایستی نسبت به اصل بودن آنها اطمینان حاصل نمائید. در نتیجه تنها از طریق مراکز معتبر و شناخته شده در بازار، نسبت به تأمین قطعات توربو شارژ دیگنیتی اقدام نمائید. خودرو دیگنیتی دارای پیشرانه قوی و گیربکس بهتر است و بدین ترتیب عملکرد موتور را نسبت به حالت معمولی، به طرز قابل توجهی بهبود بخشیده است. هم اکنون جهت تعمیر و یا خرید توربو شارژ دیگنیتی پرستیژ می توانید با مهندسین متخصص فروشگاه توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()