سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

توربو شارژ پژو 2008

8 / 10
از 7 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع توربوشارژ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ پژو 2008

توربو شارژ پژو 2008 توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به صورت اینترنتی نیز عرضه میگردد تا مشتریان گرامی بتوانند از سراسر کشور و بدون نیاز به مراجعه حضوری خرید خود را انجام دهند.

فروش اینترنتی توربو شارژ پژو 2008

امروزه فروشگاه های اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و افراد زیادی تمایل به خرید اینترنتی توربو شارژ پژو 2008 و غیره را دارند و به دلیل سهولت در امر خرید و همچنین عدم نیاز به مراجعه حضوری ، فروش اینترنتی بسیار پررونق گشته است و به همین جهت فروشگاه توربو شارژ سیف الهی برای خدمات ‌دهی بهتر به مشتریان سایت اختصاصی خود را راه اندازی کرده است.

عملکرد توربو شارژ پژو 2008

هوای خروجی از اگزوز راهی به سوی کمپرسور دارد و به سمت کمپرسور به حرکت در می آید ، کمپرسور دارای فنی است که به مکش هوا کمک کرده و هوا به درون کمپرسور راه می یابد سپس در توربو شارژ پژو 2008 کمپرسور هوا را به صورت متراکم فشرده سازی میکند. انجام فشرده سازی در کمپرسور به واسطه نیرویی که به آن اعمال می شود طوری است که اکسیژن کمتری در آن وجود داشته باشد و به همین دلیل هوا گرم می‌شود و این هوای گرم قبل از ورود به موتور باید توسط کولر خنک شود، بنابراین هوای خنک شده و نیز متراکم به سیلندر ورود پیدا می‌کند و در نتیجه این امر سوزاندن سوخت سرعت بالاتری پیدا می‌کند.با توجه به اینکه سیلندر سوخت بیشتری را می سوزاند ، تولید انرژی بسیار افزایش یافته و همین موجب شده که این تولید انرژی به پیستون و شفت‌ها و چرخ دنده ها اعمال شود و به چرخ ها برسد و در نهایت توربو شارژ پژو 2008 حرکت خود را با قدرت بیشتری انجام گیرد.

توربوشارژ پژو 2008

توربو شارژ پژو 2008 یکی از قطعات اصلی در خودرو بوده که هدف از استفاده از این قطعه ، طراحی موتورهای سبک تر با حجم کمتر و قدرت بیشتر بوده و به واسطه وجود توربو شارژ ، خودرو می‌تواند قدرت بیشتری را برای حرکت داشته باشد.در طراحی توربو شارژ ها از گازهای خروجی اگزوز استفاده می‌شود و انرژی گرمایی تولیدی موتور صرف کارکرد توربو شارژمی گردد.

برای استفاده از گازهای خروجی اگزوز در جهت کارکرد توربو شارژ  2008 استفاده شده و در نتیجه گازها که انرژی بسیار بالایی دارند ، موجب چرخش پرده ها و در نتیجه عملکرد مناسب توربو شارژ خواهد شد. با حرکت ‌های پره توربین و در نهایت پره کمپرسور، هوا به صورت متراکم ایجاد شده و به محفظه سیلندر انتقال می‌یابد.از مزایای بسیار مهم توربو شارژ این است که در زمانی که موتور در دور پایین قرار دارد ، توربو شارژ پژو 2008عملاً تاثیری در افزایش راندمان حجم ورودی هوا به سیلندر را نداشته و تنها در دور موتور بالا می توانیم از آن عملکرد مناسب را مشاهده کنیم و این طراحی توربو شارژ پژو 2008 به واسطه میزان خروجی در نظر گرفته شده که در دور موتور پایین خروجی اگزوز انرژی خیلی زیادی نداشته تا بتواند پروژه‌ها را به قدرت بالاتری بچرخاند ولی در دور موتور بالا انرژی بالا بوده و در نهایت و موجب حرکت کمپرسور و در نتیجه انتقا‌ل هوا به داخل سیلندر خواهد شد.

امروزه با پیشرفت در زمینه تولید توربو شارژ ها انواع توربو شارژ  با کمپرسور های برقی نیز به تولید رسیده است که تاخیر توربو را برطرف کرده و در صورتیکه دودهای ناشی از خروجی کافی نباشد می تواند کارکرد مناسبی را داشته باشد.این نوع از توربو ها مسلما قیمت بالاتری را دارند.

خرید توربو شارژ پژو 2008 از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد در زمان خرید باید به کیفیت و قیمت آن توجه بالایی داشته باشند به همین جهت این مجموعه بزرگ و تخصصی دو اصل کیفیت و قیمت را برای فروشگاه خود در نظر گرفته تا بتواند رضایت مشتریانش را به دست آورد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()