09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ دامپتراک کمنز

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ دامپتراک کمنز از جمله انواع توربو شارژ ماشین آلات سنگین در بازار به شمار می رود که توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی می تواند سرویس و نصب گردد. قطعاً تا کنون نام قطعۀ توربو شارژ را شنیده اید که یک ماشین سبک و یا سنگین دارای موتور با این سیستم می باشد. حال این سئوال برای شما مطرح می شود که این قطعه درون اتومبیل دارای چه عملکردی می باشد. به طور کلی هدف از افزودن و نصب توربو شارژ دامپتراک کمنز و یا به هر اتومبیل دیگری، بهبود عملکرد موتور ماشین می باشد. همانطور که می دانید بنزین جهت سوختن نیاز به اکسیژن دارد و به همین دلیل هر چه میزان اکسیژن جهت احتراق بنزین بیشتر باشد، قطعاً میزان مصرف سوخت کاهش می یابد و در عین حال قدرت موتور افزایش می یابد.

خرید توربو شارژ دامپتراک کمنز

با توجه به اینکه از ماشین دامپتراک در اجرای پروژه های سنگین عمرانی و استخراج معادن استفاده می گردد. خرید توربو شارژ دامپتراک کمنز و افزودن آن به ماشین باعث افزایش بازدهی موتور اتومبیل می گردد. چرا که توسط این قطعه، حجم بسیاری هوای فشرده وارد سیستم احتراق می شود و می تواند پیشرانه بیشتری برای حرکت سیلندرهای موتور فراهم آورد. امروزه نصب توربو شارژ دامپتراک باعث دوچندان نمودن عملکرد اتومبیل می گردد و به نوعی قدرت موتور جهت انجام فعالیت های سنگین افزایش پیدا می کند.

بدین وسیله می توانند قدرت موتور را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به دلیل اهمیت عملکردی که این دستگاه دارد، به محض رویت کوچکترین اختلال در عملکرد این قطعه، می بایست نسبت به تعمیر توربو شارژ دامپتراک کمنز انجام دهید. هم اکنون جهت مشاوره و خرید ست کامل توربو شارژ دامپتراک کمنز می توانید با مرکز فروش توربو شارژ سیف الهی تماس حاصل فرمائید و هماهنگی های لازم را جهت دریافت چنین خدماتی انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()