09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ بنز E250

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

از دیگر محصولات فروشگاه توربو شارژ سیف الهی توربو شارژ بنز E250 (توربو شارژ بنز ای 250) می باشد.انواع توربو شارژ های با کیفیت از جمله توربو شارژ بنز E250 (توربو شارژ بنز ای 250) توسط این مجموعه خوشنام به فروش می رسد و شما میتوانید با ثبت سفارش در سایت فروشگاه توربو شارژ سیف الهی خرید خود را به راحتی و با اطمینان انجام دهید.

قسمت های تشکیل دهنده توربو شارژ بنز E250

توربو شارژ بنز E250 (توربو شارژ بنز ای 250از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند و داشتن اطلاعات درباره این قطعات می‌تواند باعث بهتر درک کردن روند کاری این سیستم شود.

کمپرسور توربو شارژ ها یکی از مهمترین بخش ها در توربو شارژ ها هستند که با استفاده از آن فشرده سازی هوا و همچنین انتقال هوا به محفظه احتراق انجام می‌گیرد. نیرویی که توربین ها به واسطه آن به حرکت در می آیند حاصل از خروج گازها از اگزوز میباشد.

میله اتصال یا شفت میله ای است که پره های توربین را به هم وصل می کند که موقعیت نصب این میل در میان بلبرینگ و یاتاقان می باشد و می تواند به صورت روان چرخش داشته باشد.

 یاتاقان و بلبرینگ در دو سمت میله اتصال نصب می شوند تا موقعیت پره ها را برای گردش ایجاد نمایند و یاتاقان و بلبرینگ ها قابل روغن کاری بوده و با استفاده از این کار ، چرخش آنها نیز روان تر صورت می گیرد.

آب بندها در رینگ پیستون بوده و از نشتی روغن از توربین جلوگیری می کنند.

فروش توربو شارژ بنز ای 250 و دیگر خودروها

در این مرکز انواع توربو شارژ ها از جمله توربو شارژ بنز E250 (توربو شارژ بنز ای 250) با قیمت ارزان برای شما در نظر گرفته شده که این محصول در کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به شما عرضه می گردد.توربو شارژ ها در کارکرد خودرو بسیار موثر هستند و وجود آنها بسیار احساس خواهد شد بنابراین با استفاده از توربو شارژ بنز E250 (توربو شارژ بنز ای 250) در کیفیت بالا شما می توانید کارکرد بسیار مناسبی را از خودرو مشاهده نمایید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()