09127044314
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

تیونینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خدمات جدید تیونیگ خودروهای توربو شارژ در مجموعه توربو سنتر

با توجه از استقبال مشتری های مجموعه توربو سنتر از خدمات آپگرید توربو شارژ و افزایش توان خودروهای مختلف این مجموعه با گسترش خدمات تیونینگ خود به صورت تخصصی خدمات تیونینگ خودروهای مجهز به سیستم توربو شارژ را هم آغاز کرده که با استفاده از پکیج های مختلف افزایش توان خودروهای توربو شارژ در استیج های مختلف بتوان بهترین خروجی را از نظر افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت گرفت. و این قسمت فقط مختص به کسانی است که میخواهند از خودروهای توربو شارژ حداکثر توان را بگیرند.


خدمات جدید اضافه شده در بخش تیونینگ توربو سنتر

- آپگرید انواع توربو شارژ خودرو 

- پکیج ارتقا خودروهای توربو استیج مختلف 

- دانپایپ و هدرز انواع خودرو های توربو شارژ برای افزایش خروجی موتور 

- ریمپ تخصصی خودروهای توربو شارژ 

- لوازم تخصصی افترمارکتی توربو شارژ 

- انواع توربو شارژ های افترمارکتی ( فقط فروش قطعه توربو نصب انجام نمیشود)


تیونینگ توربو شارژ از خدمات مجموعه توربو شارژ سنتر هستش که شما می توانید برای اطلاع از هزینه تیونینگ توربو شارژ از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر می‌ توانید با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید. امروزه استفاده از توربو شارژ ‌ها بسیار رواج پیدا کرده و در انواع وسایل نقلیه از آن استفاده می ‌شود. توربو شارژ ‌ها در بازار در کیفیت ‌های مختلف عرضه می‌ شوند و افراد باید دقت داشته باشند که این قطعه را در کیفیت بالایی تهیه کنند. در صورتی که توربو شارژ کیفیت بالایی داشته باشد ، دوام و ماندگاری خوبی را خواهد داشت اما در صورت انتخاب توربو شارژ‌ ها با کیفیت پایین این قطعه پس از نصب بر روی خودرو در زمان کوتاه دچار آسیب خواهد شد. اگر قصد خرید توربو شارژ با کیفیت و اورجینال را دارید از طریق مرکز توربو شارژ سنتر می ‌توانید خریدتان را به صورت مطمئن انجام دهید.

استفاده از تیونینگ توربو شارژ

توربو شارژ مانند هر قطعه‌ ی دیگر ممکن است در زمان‌ هایی دچار آسیب شود زیرا فشار و حرارت زیادی در زمان کارکرد توربو شارژ به آن وارد می‌ شود. امروزه در بسیاری از خودرو ها از سیستم توربو شارژ استفاده شده و این خودرو ها به صورت کارخانه‌ ای دارای توربو شارژ هستند اما برخی از خودرو ها توربو شارژ ندارند. در تیونینگ از توربو شارژ می ‌توان برای ماشین‌ هایی که فاقد توربو شارژ هستند هم استفاده کرد. برای تیونینگ می‌ توانید با خرید توربو شارژ و نصب آن این کار را به راحتی انجام دهید.

تیونینگ

  توربو شارژ خودرو ها برای کارکرد صحیحشان نیاز به استفاده از قطعات با کیفیت دارند و در صورت استفاده از توربو شارژ با کیفیت در خودرو این قطعه با آسیب کمتری روبرو خواهد شد. توربو شارژ برای تیونینگ شامل اجزایی است که هر یک نقش مهمی را در این قطعه ایفا می‌ کند. یکی از بخش‌ های مهم توربو شارژ پوسته است که بخش کلی محافظتی در توربو شارژ را دارد همچنین کارتریج داخلی که پره و شفت و بوش را تشکیل می‌ دهد از اجزای توربو شارژ هستند. در صورتی که هر یک از بخش‌ های توربو شارژ دچار مشکل شده باشد می ‌توانید آن بخش را تعویض نمایید و برای تیونینگ استفاده کنید. البته در زمان ‌هایی توربو شارژ با آسیب جدی روبرو شده که نیاز به تعویض کلی آن خواهد بود. تعمیرات توربو شارژ باید توسط مراکز تخصصی انجام گیرد زیرا این قطعه نیاز به تعمیرات به صورت اصولی دارد و تنها افراد با مهارت می‌ توانند این کار را به خوبی انجام دهند. برای دریافت مشاوره برای تیونینگ توربو شارژ از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر می ‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

قیمت تیونینگ توربو شارژ

هزینه توربو شارژ برای تیونینگ معمولاً به صورت روز محاسبه می‌ شود و برای اطلاع از هزینه توربو شارژ برای تیونینگ با تماس با همکاران ما در مجموعه توربو شارژ سنتر با توجه به نوع توربو شارژ و خودروی شما می‌ توان مشخص کرد که قیمت توربو شارژ برای تیونینگ چه میزان است. مجموعه توربو شارژ سنتر خدمات تعمیر توربو شارژ را به صورت تخصصی ارائه می ‌کند و برای خرید و تعمیرات توربو شارژ می ‌توانید از طریق این مجموعه درخواست خود را ثبت کنید.همچنین این مجموعه خدمات توربو شارژ برای تیونینگ را نیز ارائه می‌ کند. مرکز توربو شارژ سنتر از مراکز قدیمی و معتبر عرضه کننده انواع توربو شارژ و قطعات آن می ‌باشد. فروش توربو شارژ و انواع قطعات و لوازم در کیفیت بالا از طریق مجموعه توربو شارژ سنتر انجام می‌ شود و شما می‌ توانید خرید توربو شارژ و قطعات مورد نیاز آن را از این مجموعه بدون واسطه تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()