09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز از قطعات اصلی ماشین آلات سنگین محسوب می شود. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به عنوان یکی از مراکز وارد کنندۀ قطعات توربو شارژ ماشین آلات سنگین فعالیت دارد و توانسته اند انواع توربوشارژ ژنراتور دیزلی و گازسوز را در لیست قطعات به بازار عرضه نمایند. توربو شارژ ژنراتور از جمله وسیله هایی است که به طور گسترده در طراحی بخش فنی موتور مورد استفاده قرار گرفته می شود. تا بدین وسیله بتوانند قدرت موتور را دو چندان نموده و باعث افزایش کارآمدی موتور گردند. عملکرد توربو شارژ ژنراتور گاز سوز با بهره گیری از گاز طبیعی تعریف می شود. بدین ترتیب از مزایای آن برای ژنراتور اضطراری و ژنراتور قابل حمل بهره گرفته می شود چون گاز از جمله سوخت های ارزان به شمار می رود. هم اکنون توسط مراکز توزیع قطعات توربو شارژ شاهد فروش توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز می باشیم چون این قطعه در تمامی ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار گرفته می شود.

مقایسه توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز

در این بخش قصد داریم با جزئیات بیشتر به ویژگی های توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گازسوز بپردازیم و اینکه هر کدام از آنها دارای چه مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر می باشند. گفته می شود: توربو شارژ ژنراتور دیزلی قابل اعتماد و ارزان است ولی بسیار پر سر و صدا و کثیف می باشد. این در حالی است که توربو شارژ ژنراتورهای گازسوز بسیار گران و گرم کننده می باشد ولی به دلیل تمیزی و بی سر و صدا بودن در ساخت سیستم موتورهای توربو برای ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار گرفته می شوند. به طور کلی استقبال از به کارگیری ژنراتور گاز طبیعی باعث کارآمدی عملکرد موتور ماشین آلات سنگین می شود. با توجه به اینکه قطعات نامبرده از جمله اجزای اصلی برخی از ماشین آلات عمرانی و راهسازی محسوب می شوند، قطعاً در صورت بروز نقص فنی برای توربو شارژهای ژنراتور دیزلی و گازسوز می بایست هر چه زودتر توسط افراد متخصص مورد بررسی دقیق قرار گرفته شوند.

توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز

خرید توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گازسوز

با توجه به اینکه قطعات توربو شارژ نقش تعیین کننده بر روی عملکرد موتور ماشین آلات سنگین دارد، سهل انگاری در رابطه با مرتفع نمودن ایراد فنی آنها، می تواند باعث گسترش آسیب به دیگر قطعات اصلی موتور گردد. بدین وسیله مالکین ماشین آلات سنگین بایستی نسبت به تعمیر و یا خرید توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز اقدام نمایند. همانطور که می دانید هدف اصلی از به کارگیری توربو شارژ در طراحی موتورهای دیزلی و گاز سوز، افزایش بازدهی و توان موتور جهت انجام فعالیت های سنگین می باشد. چرا که این قطعه همانند کمپرسور عمل نموده و قادر به تأمین حجم بیشتری هوا نسبت به حالت معمولی به درون سیستم احتراق ماشین می باشد. قطعاً افزایش اکسیژن ورودی به طور مستقیم بر روی کاهش مصرف سوخت دیزلی و یا گاز تأثیرگذار می باشد. ضمن آنکه عاملی مؤثر برای افزایش بازدهی موتور می شود و میزان هدر رفت انرژی را به حداقل می رساند.

قیمت توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز

در حال حاضر ممکن است قیمت توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز نسبت به یکدیگر تفاوت داشته باشد. ضمن آنکه می دانیم متناسب با مدل های مختلف ماشین آلات سنگین، از ژنراتورهای دیزلی و گاز سوز متفاوتی بهره گرفته می شود. در نتیجۀ این اتفاق تفاوت قیمت انواع توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گازسوز در بازار مشهود می باشد که می توانید به طور دقیق از طریق فروشگاه توربو شارژ سیف الهی استعلام نمائید. با توجه به مطالب مذکور این مرکز معتبر به صورت کاملاً تخصصی در زمینۀ فروش و تعمیرات انواع توربو شارژ ژنراتور دیزلی و گاز سوز در تهران آمادۀ خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()