09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ ریسپکت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروش توربو شارژ ریسپکت با قیمت بسیار مناسب از طریق سایت انجام می گیرد و شما مشتریان گرامی می توانید خرید توربو شارژ ریسپکت را از طریق این مجموعه انجام دهید. امروزه در بازار خودرو ، مشخصاتی با نام توربو شارژ یا توربو شارژر به گوش می خورد. هر چه دور موتور در خودرو بالاتر برود، زمان باز ماندن سوپاپ ها بسیار کمتر خواهد شد. این موضوع موجب می شود تا سیلندر نتواند از هوا مورد نیاز پر شود و بدین ترتیب احتراق در سرعت های بالا به خوبی انجام نمی گیرد. برای این که بتوان هوای بیشتری را به سیلندر رساند، از توربین فلزی استفاده می شود. توربو شارژ به موتور کمک می کند تا بتواند هوای بیشتری برای سوخت دریافت نماید و راندمان و عملکرد خود را بالا ببرد. این کار بدون نیاز در افزایش حجم موتور انجام می گیرد. با توجه به بیشتر شدن نسبت هوا به سوخت، مصرف سوخت کمتر می شود و قدرت موتور افزایش می یابد. در گذشته از توربو شارژ برای اتومبیل های مسابقه ای و وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود اما امروزه در بسیاری از خودرو ها از توربو شارژ استفاده می شود. ریسپکت یکی از خودرو هایی است که در آن از توربو شارژ استفاده شده است.

فروش توربو شارژ ریسپکت

توربو شارژ ریسپکت چیست؟

عملکرد موتور تنفس طبیعی به این صورت است که اکسیژن و سوخت در ترکیب مشخص وارد سیلندر می شوند و بعد از انفجار این دو ،گاز تولید شده در اثر آن از لوله اگزوز خروج پیدا می کند. از راهکار های افزایش قدرت موتور برای این که موتور بتواند در سرعت های بالاتر ، عملکرد خوبی ا از خود نشان دهد، استفاده از توربو شارژ ریسپکت است. در موتور های تنفس طبیعی هوای لازم برای احتراق به میزان فشار جو است. اما در خودرو های دارای توربو شارژ به صورت دیگر اکسیژن لازم تامین می شود. در واقع با استفاده از توربو شارژ ریسپکت ، هوای بیشتری تامین می گردد که به واسطه ی استفاده از این سیستم می باشد. با ورود هوای بیشتر به سیلندر، سوخت رسانی و اکسیژن رسانی به میزان لازم انجام می گیرد و در نتیجه بهبود عملکرد خودرو را خواهیم داشت.

خرید توربو شارژ ریسپکت

اگر به فکر خرید توربو شارژ ریسپکت هستید می توانید از طریق مرکز توربو شارژ سنتر ، این قطعه را تهیه کنید. در خرید توربو شارژ ریسپکت دقت داشته باشید که حتما نوع با کیفیت آن را تهیه کنید. این مجموعه یکی از مراکز معتبر فروش توربو شارژ ریسپکت است که انواع توربو شارژ های مناسب برای خودرو های مختلف را عرضه می کند. محصلات این مرکز معتبر با مناسب ترین قیمت عرضه می شود. فروش توربو شارژ ریسپکت به صورت آنلاین از طریق این مجموعه برای دسترسی بهتر مشتریان در سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()