09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ پورشه پانامرا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از تخصصی ترین مراکز فروش انواع توربو شارژ از جمله توربو شارژ پورشه پانامرا و استعلام  قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا می باشد. یکی از تکنولوژی های جدیدی که در خورو های جدید مشاهده می شود ، توربو شارژ یا توربو شارژر است. دود های اگزوز در سرعت های بالا به مقدار زیاد از خودرو به بیرون رانده می شود و این دود ها دارای انرژی هستند که از آن برای کارکرد توربو شارژ استفاه می شود. بنابراین برای کارکرد توربو شارژ پورشه پانامرا از انرژی بلا استفاده ی دود اگزز استفاده می شود.

توربو شارژ پورشه پانامرا چیست؟

توربو شارژ پورشه پانامرا قطعه ای در این خودرو است که به واسطه ی آن ، موتور در سرعت بالا قدرت لازم را دریافت می کند. توربو شارژ ها نقش سازنده ای در افزایش راندمان موتور دارند و به وسیله ی آن ها ، قدرت خودرو تا حدود میزان دو برابر افزایش پیدا می کند. توربو شارژ پورشه پانامرا در این خودرو به دلیل بازدهی بهتر در نظر گرفته شده است. با استفاده از توربو شارژ پورشه پانامرا با انتقال اکسیژن بیشتر به سیلندر می توان سوخت بیشتری را سوزاند و در نتیجه موتور به صورت قدرتمند کار کند. درباره ی عملکرد این خودرو توضیح خواهیم داد.

عملکرد توربو شارژ پورشه پانامرا

همان طور که می دانیم موتور انرژی خود را از محفظه ای به نام سیلندر دریافت می کند. این انرژی حاصل از ترکیب سوخت و اکسیژن است. در واقع زمانی که هوا با سوخت ترکیب می شود، با ایجاد یک انفجار کوچک، پیستون به سمت بیرون انتقال داده می شود. در ادامه شافت ها و چرخ دنده های ماشین حرکت می کند و دودی که از سوخت حاصل می شود به سمت بیرون خودرو رانده می شود. میزان انرژی که موتور تولید می کند با نسبت میزان اکسیژن و میزان سوخت نسبت مستقیم دارد. در واقع هر چه میزان سیلندر بیشتر باشد و یا اندازه اش بزرگ تر باشد ، می توان سوخت بیشتری را در اختیار موتور قرار داد و در نهایت موتور می تواند با سرعت بالاتری حرکت کند.برای اطلاع از قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا با ما در تماس باشید.

توربو شارژ پورشه پانامرا

فروش توربو شارژ پورشه پانامرا

 توربوشارژ ها در تنوع بالایی ، به تولید می رسند که هر یک متناسب با انواع وسایل نقلیه ساخته شدنه اند. یکی از انواع توربو شارژ ها ، توربو شارژ پورشه پانامرا است که در این خودرو تعبیه شده تا این خودرو در سرعت های بالا به راحتی حرکت کند و عملکرد مناسبی داشته باشد. فروش توربو شارژ پورشه پانامرا توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی انجام می گیرد. این مجموعه انواع توربو شارژ را به صورت اینترنتی ارائه می کند. بنابراین افراد می توانند به آسانی و کاملا مطمئن از طریق این سایت خرید توربو شارژ پورشه پانامرا را انجام دهندو استعلام  قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا را بگیرند.

خرید توربو شارژ پورشه پانامرا

خرید توربو شارژ پورشه پانامرا را در زمان هایی که نیاز به تعویض این قطعه دارید و نتوانید آن را تعمیر کنید، باید انجام دهید. قبل از خرید حتما استعلام  قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا را بگیرید. همان طور که گفته شد استفاده از توربو شارژ پورشه پانامرا در این خودرو به جهت افزایش قدرت خودرو به کار می رود. در برخی از خودرو ها مانند خودرو های مسابقه ای از تعداد سیلندر بیشتری استفاده شده است اما با استفاده از توربو شارژ دیگر نیازی به تعداد بیشتر سیلندر وجود  ندارد و به همین دلیل است از توربو شارژ در بسیاری از خودرو ها استفاده می شود.

قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا

قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا در بازار متفاوت بوده و برای این که بتوانید با مناسب ترین قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا را خریداری کنید باید به تامین کنندگان مراجعه کنید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از وارد کنندگان بزرگ توربو شارژ در کشورمان است که فروش توربو شارژ پورشه پانامرا را با کیفیت بسیار عالی ارائه می کند. به دلیل فروش توربو شارژ پورشه پانامرا به صورت مستقیم ، شما می توانید از طریق سایت خرید توربو شارژ پورشه پانامرا را با قیمت توربو شارژ پورشه پانامرا بسیار مناسب انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()