سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

توربو شارژ شاهین

8 / 10
از 7 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع توربوشارژ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ ها در انواع مدل های مختلف از جمله توربو شارژ شاهین توسط فروشگاه معتبر توربوشارژ سیف ‌الهی عرضه می گردد. یکی از بهترین تکنولوژی هایی که در خودروها وجود دارد توربوشارژ بوده که از آن برای خودروهای مختلف از جمله خودروی شاهین استفاده می ‌شود. توربوشارژ شاهین قطعه ای در این خودرو است که به وسیله ی دود های اگزوز خودرو که هوا را آلوده می‌کند ، استفاده کرده و به وسیله انرژی حاصل از این دودها کار می کند. توربوشارژ شاهین نوعی تقویت کننده موتور بوده که باعث بالا رفتن راندمان موتور شده و در نتیجه در سرعت های بالا ،عملکرد مناسبی از خودرو حاصل می گردد.عملکرد توربو شارژ شاهین به این صورت است که زمانی که سوزاندن سوخت بنزین در محفظه‌ ای به نام سیلندر موتور اتومبیل انجام می گیرد ، خودرو به وسیله ی آن نیروی لازم برای حرکت را به دست می ‌آورد اما برای سوخت داخل سیلندر نیاز به اکسیژن بوده تا با ترکیب آن انفجار حاصل شود و سوخت سوزانده گردد ، به همین جهت از توربوشارژ ها استفاده می شود تا هوای لازم را برای سوزاندن سوخت بیشتر به سیلندر انتقال داد. دود های اگزوز در هنگام خروج به وسیله پره ای به نام توربین به سمت سیلندر جریان می ‌یابند و توربین از طریق شفت ها آن را به سمت پره ی کمپرسور انتقال داده و کمپرسور نیروی گرمایی لازم برای کارکردش را به دست می‌آورد. با چرخش کمپرسور، هوا به صورت متراکم و فشرده در آمد و سپس به داخل محفظه سوخت تزریق می گردد و در نهایت اکسیژن یا هوای لازم برای سوزاندن سوخت تامین می گردد.توربوشارژ شاهین یکی از قطعات مهم در این خودرو است که نیاز به نگهداری با دقت بالایی دارد و در صورت آسیب دیدن این قطعه نیاز به تعمیرات و یا تعویض توربوشارژ پیدا خواهد کرد که با خرید توربوشارژ شاهین از مجموعه توربو شارژ سیف‌ الهی، می توانید این قطعه را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه نمایید.

توربو شارژ شاهین

خرید توربوشارژ شاهین

 توربوشارژ شاهین توسط فروشندگان مختلف در بازار عرضه می گردد که یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین مجموعه های فروش توربوشارژ شاهین ، مجموعه توربوشارژ سیف الهی می باشد. بنابراین با ثبت سفارش در سایت می توانید انواع توربو شارژ مورد نظر خود را تهیه نمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در این مجموعه معتبر ارتباط حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان به شما داده شود.

فروش توربوشارژ شاهین

 توربوشارژر شاهین باید در نوع باکیفیت تهیه شود تا بتواند کارایی لازم را داشته باشد، متاسفانه امروزه در بازار انواع قطعات تقلبی به فروش می ‌رسند که افراد بدون اطلاع این قطعات را خریداری کرده و در زمان بسیار کوتاهی این قطعات کارایی لازم را از دست خواهند داد و موجب صرف هزینه و زمان اضافی خواهد شد بنابراین با خرید از مراکز معتبر فروش توربوشارژ شاهین می توانید این قطعات را در نوع اصل و کیفیت تهیه نمایید. مجموعه توربوشارژ سیف الهی یکی از وارد کنندگان انواع توربوشارژ از جمله توربوشارژ شاهین در کشورمان است که این قطعه را به صورت مستقیم عرضه می ‌کند بنابراین با بهترین قیمت می ‌توانید توربوشارژ شاهین و سایر توربو شارژ ها را تهیه نمایید.

 قیمت توربوشارژ شاهین

 توربو شارژ ها در تنوع بالایی هستند که هر یک از این توربوشارژ ها دارای قیمت های مختلفی می باشند. توربوشارژ شاهین نیز با توجه به کیفیتی که دارند قیمت‌ گذاری شده و در صورتی که بتوانید این قطعه را از تامین ‌کنندگان خریداری کنید ، آن را با بهترین قیمت تهیه خواهید کرد، فروشگاه توبوشارژ سیف الهی به عنوان تامین کننده ی بزرگ توربوشارژ شاهین و سایر انواع توربو شارژ ها در خدمت شماست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()