09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ تیونینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ تیونینگ توسط فروشگاه توربوشارژ سیف الهی با بهترین کیفیت عرضه می گردد و از طریق این سایت می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و کاملاً مطمئن انجام دهید. در برخی از خودرو ها بیشتر از ۴ سوپاپ استفاده می‌ شود و در خودروهای داخلی کشور ما از سرسیلندرهای استفاده می کنند که برای هر سر سیلندر ۴ سوپاپ در نظر گرفته شده است و بسیاری از خودرو های داخلی به این صورت هستند اما می توان با هزینه ای مناسب ، اقداماتی را برای افزایش راندمان موتور خودرو انجام داد. استفاده از توربو شارژ تیونینگ برای افزایش قدرت موتور انجام گرفته و با استفاده از آن می توان تغییرات بسیار بزرگی را در کارکرد موتور ایجاد کرد. توربوشارژ وظیفه دمیدن هوا با فشار به داخل سیلندر را دارد و با استفاده از خروج دود کار می‌کند. توربو شارژ ها با پر کردن سیلندر از هوا موجب افزایش راندمان موتور خواهند شد. تامین هوای بیشتر برای احتراق مناسب بسیار ضروری بوده و این امر توسط توربو شارژ تیونینگ انجام خواهد گرفت. توربوشارژ تیونینگ عملیات تزریق هوای بیشتر را به وسیله ی متراکم سازی هوا به واسطه ی کمپرسور انجام می دهد و کمپرسور نقش مهمی را در این سیستم ایفا می کند. توربوشارژ تیونینگ موجب عملکرد بهتر و قدرتمند تر موتور در سرعت بالا شده و در صورتی که در نوع اصلی تهیه شود، کیفیت لازم را خواهد داشت به همین جهت بسیار ضروری است که از مراکز معتبر خرید توربوشارژ تیونینگ را انجام دهید و پیشنهاد ما قطعا فروشگاه توربوشارژ سیف الهی است.

مدل های توربو شارژ تیونینگ 

  • GT 28
  • GT 20
  • GT 4042
  • TB 286
  • GT 3576 XR
  • GT 40
  • GT 3076
  • GT 3571 X
  • GT 2871 X

خرید توربو شارژ تیونینگ

توربوشارژ تیونینگ توسط فروشگاه توربوشارژ سیف ‌الهی در بالاترین سطح کیفی به فروش می ‌رسد و این مجموعه ی معتبر فروش انواع توربو شارژ از جمله توربوشارژ کامیون و توربو شارژ تریلی ، توربو شارژ خودرو ، توربو شارژ دریایی و غیر را با بهترین قیمت عرضه می کند. این مجموعه فروش اینترنتی محصولاتش را از طریق وب سایت رسمی خود انجام داده و افراد می ‌توانند خرید توربو شارژ تیونینگ آسان را تجربه نمایند. توربوشارژ ها شامل اجزای مختلفی هستند که در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند ،می ‌توانند باعث عملکرد هرچه بهتر موتور شوند. اجزای توربوشارژ شامل توربین در سمت راست و کمپرسور در سمت دیگر می باشد همچنین مابین توربین و کمپرسور ، شفت قرار گرفته و روغن کاری محور را انجام می ‌دهد. در صورتی که می خواهید توربوشارژ تیونینگ را با کیفیت بسیار عالی تهیه کنید به شما پیشنهاد می شود که حتماً از این فروشگاه معتبر خرید خود را انجام دهید تا در نهایت خرید رضایت بخش را تجربه کنید. مجموعه ی توربوشارژ سیف ‌الهی از وارد کنندگان انواع توربو شارژ در کشورمان است که این مرکز تنوع بالایی از محصولات را برای شما در نظر گرفته تا بتوانید انواع توربوشارژ ها از جمله توربوشارژ تیونینگ را به راحتی تهیه کنید.

قیمت توربو شارژ تیونینگ

قیمت توربو شارژ تیونینگ در مقابل مزایای بسیار زیادی که دارد، بسیار مناسب بوده و استفاده از آن بسیار به صرفه خواهد بود. سیستم های توربو شارژ تیونینگ برای افزایش راندمان موتور بدون تغییر حجم و وزن موتور استفاده شده و این توربوشارژ از سیستم‌های اگزوز محور بوده و توان خروجی موتور را افزایش می ‌دهد و این وسیله نیروی مورد نیاز خود را از گازهای خروجی اگزوز تامین کرده و به دلیل این که به صورت مستقیم به میل لنگ اتصال دارد در عملکردش تداخلی وجود ندارد و از همان ابتدای گاز دادن راننده این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین قیمت توربوشارژ تیونینگ توسط مرکز توربوشارژ سیف الهی به شما ارائه می شود و از این مجموعه معتبر و با سابقه می توانید انواع توربو شارژ های مورد نیاز را تهیه نمایید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()