09127044314
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

توربو شارژ کامیون و ماشین سنگین

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ کامیون و ماشین سنگین تفاوت های جزئی با سیستم توربو شارژ سواری دارد. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی در حوزۀ فروش قطعات کامل توربو شارژ کامیون و دیگر ماشین آلات رایج در بازار و همچنین خدمات تعمیرات انواع توربو شارژ فعالیت دارد. هدف اصلی از طراحی و ساخت توربو شارژ کامیون و ماشین سنگین، افزایش راندمان کاری موتور خودرو می باشد.

نحوۀ عملکرد سوپر شارژ کامیون و ماشین سنگین

سوپر شارژ کامیون و ماشین سنگین نوعی قطعۀ مکانیکی است که جهت مکیدن و دمیدن هوای فشرده به داخل سیلندر ماشین مورد استفاده قرار گرفته می شود. به طور طبیعی سیستم عملکرد موتور بدین شکل است که بنزین برای سوختن نیاز به اکسیژن دارد و میزان اکسیژنی که در سیلندر خودرو موجود می باشد، برای فعالیت موتور در سرعت های بالا مکفی نیست. بدین ترتیب نصب توربو شارژ پیش از سیلندر اتومبیل می تواند کمبود اکسیژن مورد نیاز را جبران کند.

در حال حاضر متناسب با سیستم مکانیکی موتور اتومبیل های مختلف، امکان خرید قطعات انواع توربو شارژ کامیون و ماشین سنگین وجود دارد. در صورت بروز هر گونه نقص فنی در عملکرد توربو شارژ، ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات سوپر شارژ کامیون و ماشین سنگین متناسب با مدل اتومبیل داشته باشید.

با استفاده از قطعۀ مکانیکی توربو شارژ ماشین سنگین، به راحتی دودهای ناشی از احتراق سوخت را از طریق اگزوز خارج می کند.

توربو شارژ کامیون و ماشین سنگین متشکل از یک کمپرسور و توربین است که بر روی شفت نصب می شوند. توربین بر روی مسیر گازهای خروجی سیلندر قرار گرفته می شود. پس از خارج کردن گاز از موتور، چرخش توربین می تواند به کمپرسور کمک کند که هوا به داخل سیلندر مکیده شود و سیستم عملکرد موتور افزایش یابد.

جهت تهیۀ انواع قطعات سوپر شارژ کامیون و ماشین، می توانید به فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مراجعه نمائید. این مجموعه قادر به ارائه خدمات تعمیر توربو شارژ ماشین سنگین با حداقل دستمزد می باشند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()