09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ بنز آمبولانس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ بنز آمبولانس را می توانید در سطح بازار، از طریق فروشگاه توربو شارژ سنتر خریداری نمائید. در صورت تمایل به خرید توربو شارژ بنز آمبولانس، بایستی به مراکز معتبر مراجعه نمائید چون اصل بودن این قطعه بر روی راندمان و بازدهی اتومبیل تأثیرگذار می باشد. شرکت مرسدس بنز به عنوان یکی از شناخته شده ترین کمپانی های سازندۀ خودرو در کشور آلمان فعالیت خود را آغاز نموده اند. این کمپانی معتبر توانسته اند در لیست محصولات خود، موفق به طراحی، تولید و فروش آمبولانس در مدل های متفاوت گردند. 

خرید توربو شارژ بنز آمبولانس

خرید توربو شارژ بنز آمبولانس در داخل کشور قابل انجام می باشد چون حفظ و نگهداری از آمبولانس برای مراکز درمان ضرورت دارد. در صورت ایجاد اختلال در عملکرد موتور و کاهش بازدهی آن، مستلزم بررسی وضعیت قسمت های مختلف موتور می باشد. در صورت لزوم، نسبت به تعمیر توربو شارژ بنز آمبولانس می توانید به فروشگاه توربو شارژ سنتر مراجعه نمائید. آمبولانس در دسته بندی خودروهای ون اسپیرنتر 315 دیزلی به شمار می رود که توسط شرکت مرسدس بنز با موتور OM651 DE 22LA تولید و روانۀ بازار می گردد. 

قیمت توربو شارژ بنز آمبولانس

قیمت توربو شارژ بنز آمبولانس بستگی به برند و بازدهی خروجی این قطعه دارد. لازم به ذکر است که سیستم توربو شارژ آمبولانس بنز همچون یک مکنده پر قدرت هوا به سمت موتور طراحی شده است. این چنین، توانسته اند شرایط مناسبی را برای افزایش فشار هوا به سمت موتور فراهم آورند و سپس با افزایش غلظت اکسیژن یا همان فشرده سازی هوا، قدرت انفجار و دمای موتور را بیشتر نمایند. در نهایت، موقعیت موتور با توربو شارژ بنز آمبولانس در وضعیت بهتری قرار گرفته می شود. بدین وسیله شاهد مصرف سوخت بهینه توسط موتور توربو شارژ هستیم. برخی از مواقع که ممکن است راننده با کاهش بازدهی موتور آمبولانس روبرو می شوند، می توانند با مراجعه به مراکز مکانیکی نسبت به سالم بودن کلیۀ قطعات توربو شارژ آمبولانس بنز اطمینان حاصل نمایند. توربو شارژ قابلیت این را دارد که بتواند هوای ورودی به محفظه احتراق را زیاد نماید و این چنین بتواند افزایش فشار هوای ورودی توربو را بیشتر نماید و در نهایت، شرایط را برای افزایش قدرت و گشتاور فراهم سازد. 

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 18 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()