09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ ام جی جی اس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ ام جی جی اس از دیگر قطعاتی است که می توانید در لیست محصولات فروشگاه توربو شارژ سنتر به صورت اورجینال خریداری نمائید. فروش توربو شارژ ام جی جی اس تنها به واسطۀ برخی از مراکزی که در حوزۀ فروش قطعات توربو شارژ خودرو فعالیت دارند، صورت می گیرد.  اتومبیل ام جی مدل GS، دارای حجم موتور 2 لیتر، گیربکس 6 دنده اتومات دو کلاچه و همچنین پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ می باشد. بکارگیری توربو شارژ ام جی جی اس، باعث گردیده قدرت موتور اتومبیل به میزان 217 اسب بخار و حداکثر گشتاور 350 نیوتن متر افزایش پیدا کند. به طور کلی، پشتیبانی از چنین سرعتی، حاصل بکارگیری توربو شارژ ام جی جی اس است. به عبارتی، توربو شارژ ام جی GS قابلیت تأمین مقدار زیادی اکسیژن را دارد و می تواند سرعت سوختن بنزین را بیشتر نماید. این خودرو از نظر طراحی بدنه در سطح قابل قبول و بالایی برخوردار و توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. 

خرید توربو شارژ ام جی GS

خرید توربو شارژ ام جی GS منطبق بر مشخصات فنی خودرو صورت می گیرد و با مراجعه به مراکز معتبر و شناخته شده، بایستی بهترین انتخاب خود را داشته باشید. طراحی توربو شارژ ام جی جی اس به نحوی است که قابلیت تأمین مقدار زیادی هوای فشرده و همچنین تزریق آن را به مخزن سوخت دارد. بدین ترتیب می توانند شرایط مناسبی را برای افزایش بازدهی موتور در سرعت های بالا فراهم آورند. همانطور که می دانید، توربو شارژ ام جی GS به عنوان یک موتور مکانیکی، قابلیت این را دارد که بتواند میزان هوای ورودی به درون موتور را افزایش دهد. 

قیمت توربو شارژ ام جی جی اس

قیمت توربو شارژ ام جی جی اس به برند آن بستگی دارد. البته تغییرات نرخ ارز در ایران، شرایط را برای بی ثباتی قیمت توربو شارژ ام جی GS فراهم می آورد. این چنین پیش از خرید توربو شارژ بایستی نسبت به اورجینال بودن این قطعه اطمینان حاصل نمائید چون تأثیر مستقیم بر روی عملکرد آن خواهد داشت. توربو شارژ ام جی جی اس دارای دو عدد پنکۀ کوچک است که بوسیله یک میلۀ مرکزی به یکدیگر متصل می شوند و چرخش یکی از پنکه ها، منجربه چرخش دیگری می گردد. 

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 18 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()