سبد خرید 0

خدمات توربو شارژ

10 / 10
از 1 کاربر

خدمات توربو شارژ توسط یک تیم مهندسی مجرب به متقاضیان ارائه داده می شود. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به عنوان یکی از مراکز شناخته شده در عرصۀ فروش، تعمیر و هر گونه خدمات توربو شارژ راه اندازی شده است و همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به آنان می باشند. توربو شارژ حاصل تکنولوژی روز دنیا است و به منظور تقویت موتور اتومبیل های سبک و سنگین مورد استفاده قرار گرفته می شوند. راه اندازی مراکز خدمات توربو شارژ به صورت تخصصی بر روی ارائه چنین خدماتی تمرکز دارند و همواره با بهره گیری از نیروی متخصص متناسب با نیاز مشتریان، خدماتی منجمله تعمیرات و سرویس دوره ای سیستم توربوشارژ خودرو را ارائه دهند.

شرح خدمات توربو شارژ

توربو شارژ دارای ساختار پمپ دمنده است که شرایط مناسبی را برای ترکیب حجم زیادی از اکسیژن را با بنزین برای بهبود سیستم احتراق اتومبیل فراهم می آورد. نحوۀ عملکرد این قطعۀ مکانیکی بدین شکل است که اکسیژن بیشتری را وارد سیلندرهای موتور می کند و مجهز به یک پمپ گریز از مرکز می باشد. این قطعه به وسیلۀ گازهای خروجی بدست آمده از فرآیند احتراق به کار می افتد و می تواند باعث ایجاد فشار و قدرت مضاعف به موتور خودرو گردد. ارائه خدمات توربو شارژ توسط برخی از مراکز که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارند، صورت می گیرد.

قطعۀ توربو شارژ مجهز به کمپرسوری است که دارای دو چرخ پره دار می باشد که از قسمت دو سر یک محور به یکدیگر متصل هستند. یکی از آنها دارای وظیفۀ کمپرسور و دیگری همچون توربین نقش ایفا می کنند. دودهای حاصل از احتراق بنزین که قصد خارج شدن از موتور را دارند، وارد توربین شده و آن را به گردش درمی آورند. از گردش حاصل کمپرسور در یک راستا، محور اصلی به حرکت درآمده می شوند و به نوعی هوای تازه را وارد اتومبیل نموده و با تزریق هوای فشرده به مخزن احتراق، شرایط برای افزایش قدرت موتور فراهم می گردد.

خدمات توربو شارژ

بهترین مرکز خدمات تخصصی توربو شارژ

حال اگر اختلال فنی حین عملکرد این سیستم بوجود آید، پیشنهاد می کنیم از خدمات توربو شارژ که توسط تیم مهندسی مجموعۀ توربو شارژ سیف الهی ارائه داده می شود، بهره مند گردید. این مجموعه در ابتدا به بررسی دقیق عملکرد موتور توربوشارژ می پردازد و سپس متناسب با نقص فنی که برای اتومبیل ایجاد شده است، اقدام به تعمیر سیستم توربو شارژ می نمایند.

با توجه به اینکه نصب قطعۀ توربوشارژ در عملکرد و توان خروجی موتور تأثیرگذار می باشد، رانندگان می توانند از خدمات سرویس دوره ای توربو شارژ در راستای پیشگیری از گسترش ایرادات و نقص فنی برای موتور اتومبیل بهره مند گردند. با توجه به اینکه جهت افزایش قدرت موتور، هوای فشرده شدۀ زیادی توسط توربو شارژ تولید می شود. در برخی از مواقع اجزای مختلف توربو دچار آسیب دیدگی و نقص فنی می شوند که در این صورت نیاز به رسیدگی و مرتفع نمودن ایرادات سیستم تقویت کنندۀ موتور می باشیم. با مراجعه به مرکز خدمات توربو شارژ در تهران می توانید جهت تعمیر و یا سرویس توربو شارژ اتومبیل خود اقدام نمائید.

هزینۀ خدمات توربو شارژ

هزینۀ خدمات توربو شارژ بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد. به عبارتی میزان آسیب و نقص فنی که برای سیستم توربو شارژ موتور ایجاد گردیده، هزینۀ نهایی تعمیرات و سرویس توربو شارژ موتور تعیین می گردد. همانطور که می دانید موتور به عنوان قلب اصلی اتومبیل به شمار می رود و به نوعی واحد کنترل الکترونیکی است که نقش بسزایی بر روی قدرت موتور در زمان افزایش سرعت اتومبیل دارد. تفاوت جزئی میان قطعات توربو شارژ و سوپر توربوشارژ وجود دارد. از این رو تیم متخصص فروشگاه توربو شارژ به عنوان یکی از کلینیک های فنی در حوزۀ خدمات تخصصی توربو شارژ فعالیت می کند و همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()