سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

توربو شارژ رنو کپچر

8 / 10
از 7 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع توربوشارژ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

توربو شارژ رنو کپچر

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی ، توربو شارژ و توربو شارژ رنو کپچر را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه می کند.به دلیل اهمیت توربو شارژ ها و نقش موثر آن در خودرو و بالا بردن راندمان موتور، باید در خریدمان دقت داشته باشیم تا بتوانیم توربو شارژ رنو کپچر را در کیفیت بالایی تهیه کنیم.

توربو شارژ رنو کپچر یکی از قطعات بسیار مهم در خودروها بوده که با هدف طراحی موتور ها به صورت سبک تر و قدرتمند تر به کار می رود.توربو شارژ در فارسی به نام پر خوران بوده و زمانی که راننده بخواهد افزایش سرعت خودرو را داشته باشد باید دور موتور را با فشردن پدال گاز را بالاتر برده و در نتیجه میل لنگ در تعداد دور بالاتری خواهد چرخید و در نهایت سوپاپ هوا نیز در دفعات بیشتری باز و بسته می شود.بنابراین زمانی که سرعت باز و بسته شدن سوپاپ هوا بسیار زیاد بود است و به اندازه کافی هوا در سیلندر جریان نمی یابد و به همین جهت راندمان موتور بسیار کمتر خواهد بود. در واقع راندمان موتور و کارایی آن بسیار کاهش پیدا می‌کند واین به دلیل کم شدن حجم هوای ورودی به سیلندر می باشد.

توربو شارژ رنو کپچر

توربو شارژ رنو کپچر قطعه‌ای است که در جهت رفع این مشکل به کار برده می شود و در انواع خودروها را مدل های مختلف توربو شارژ و به کار رفته است و در اثر استفاده از توربو شارژ هوا با توجه به خلا نسبی می‌تواند وارد سیلندر شود.استفاده از توربو شارژ برای دور های پایین استفاده نشده و تنها در دورهای بالا کارایی دارد.

امروزه با توجه به روی کار آمدن قطعات تقلبی و بی کیفیت تشخیص قطعات اصلی از تقلبی بسیار دشوار شده و به همین منظور باید حتماً از مراکز معتبر همچون فروشگاه توربو شارژ سیف الهی خرید خود را با اطمینان انجام دهید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی با گسترش خدمات دهی خود در سراسر کشور وب سایت اختصاصی خود را راه اندازی نموده تا مشتریان از سراسر کشور بتوانند خرید توربو شارژ رنو کپچر را به راحتی انجام دهند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()