09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار نقش تعیین کننده ای بر روی عملکرد و قدرت موتور دارد. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به صورت تخصصی در حوزۀ واردات انواع لوازم توربو شارژ ماشین آلات سنگین در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. توانسته اند در لیست محصولات، فروش توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار را داشته باشند. به طور کلی نصب توربو شارژ در مسیر خروجی هوا از سیلندرها به عنوان راهکار دیگر در راستای افزایش سرعت بیل مکانیکی و سایر ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار گرفته می شود. این سیستم حاصل تکنولوژی جدیدی است که باعث راندمان بالای موتور می شود و میزان مصرف سوخت را به حداقل می رساند.

خرید توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار

دلایل متعددی وجود دارد که موجب خراب شدن و نقص فنی در عملکرد موتور توربو شارژ می شود. اختلال در عملکرد تزریق روغن، ایرادات خارج از سیستم توربو شارژ و عدم عملکرد صحیح پیشرانه اتومبیل از جمله موارد مهم و اساسی هستند که در ابتدا بایستی مورد بررسی دقیق قرار گرفته شوند. در این صورت ممکن است نیاز به خرید توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار داشته باشید. ایجاد اختلال در عملکرد لوازم توربو شارژ نیاز به رسیدگی جزئیات بیشتر قطعات است که بتوان اجزای معیوب را شناسایی نموده و نسبت به تعمیر و یا تعویض آنها یک سری اقدامات اساسی انجام دهند.

همانطور که از ابتدا بدان اشاره نمودیم، هدف از طراحی قطعۀ توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار افزایش بازدهی و قدرت موتر جهت اجرای فعالیت های سنگین می باشد. کاربرد اصلی بیل مکانیکی جهت اجرای پروژه های عمرانی همچون حفاری کانال، عملیات گودبرداری، تخریب سازه های بتنی و سنگی، لایروبی کف دریاچه، برش فلزات و غیره می باشد. بدیهی است نیازمند به نیرو و شتاب بسیار هستند که توانسته اند از طریق قطعۀ توربو شارژ تأمین نمایند. در صورت لزوم برای خرید قطعات توربو شارژ بیل مکانیکی کاترپیلار می توانید با واحد فروش توربو شارژ سیف الهی تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()