09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو نقش اساسی در عملکرد و توان فنی موتور دارد و به همین دلیل اکثر ماشین آلات سنگین تجهیز به سیستم توربوشارژ می باشند. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی بر عنوان یکی از اولین واردکنندگان قطعات توربو شارژ ماشین آلات سنگین و همچنین خودروهای سبک در ایران فعالیت خود را افتتاح نموده است. بدین ترتیب مالکین ماشین آلات سنگین می توانند در صورت مواجه شدن با نقص فنی در اجزای موتور توربو شارژ نسبت به تعمیر و یا جایگزین نمودن قطعات اقدام نمایند. فروش توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو توسط برخی از مراکز تأمین کنندۀ قطعات توربوشارژ در سطح کشور یک ضرورت است.  

خرید توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو

بیل مکانیکی کوماتسو به عنوان یکی از ماشین آلات سنگین و پرکاربرد در اجرای اکثر پروژه های عمرانی و راهسازی به شمار می رود. نصب موتور توربو شارژ در سیستم فنی بیل مکانیکی باعث افزایش بازدهی و توان موتور حین فعالیت های سنگین همچون گودبرداری، حفاری کانال، تخریب و غیره می شود. دلایل متعددی وجود دارد که موجب بروز نقص فنی در عملکرد سیستم توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو می شود. در نتیجه راننده پیش از استفاده مجدد از بیل مکانیکی بایستی اجزای مختلف موتور توربو شارژ را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

میزان سرعت چرخش پره ها و تیغه ها در نحوۀ عملکرد توربو شارژ تأثیرگذار می باشد و به همین دلیل مشاهدۀ کوچکترین اختلال در این قطعات، می تواند باعث کاهش بازدهی موتور شود. در این صورت خرید قطعات توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو و جایگزین نمودن آنها با لوازم یدکی معیوب باعث تقویت عملکرد اتومبیل می شود. تعمیرات قطعات معیوب در قسمت موتور توربو شارژ باعث بازگرداندن عملکرد آن می گردد. به طور کلی ممکن است برخی از اجزای توربو شارژ بیل مکانیکی کوماتسو دچار فرسودگی شود که بدون دغدغه می توانید از طریق فروشگاه توربو شارژ سیف الهی آنها را با قیمت مناسب تأمین نمائید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()