09127044314
سبد خرید 0

تقویت توربو شارژ

یک ایده ی جدید در مجموعه ی توربو شارژ سیف الهی راه اندازی شده و در حال انجام است. سوال پیش می آید که این ایده چیست؟ و مناسب چه افرادی است؟

این ایده به افرادی که از شتاب خودرو در حالت عادی ناراضی هستند و در حالت فابریکی شتاب خوب و ایده آلی را از خودرو نمی گیرند و بخصوص در طول مسافرت در جاده علاقه به بیشتر شدن شتاب دارند، پیشنهاد می شود، به دلیل این که توربو شارژ خودرو ها در حالت فابریکی واستاندارد، شتاب و سرعت مورد انتظار را ندارند. بنابراین مجموعه توربو شارژ سیف الهی با تقویت توربو شارژ از طریق تعویض و تغییر سایز پره هوای هوزینگ بالا ، میزان ورود هوای بیشتری به موتور را ایجاد کرده که این روش به صورت استاندارد انجام می گیرد و برای توربو شارژ در هر خودرویی متفاوت می باشد و به صورت کاملا اصولی پیاده سازی می شود و به موتور هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد شد. از مزایای این روش تغییر شتاب است به طور مثال برای خودروی سورن از 9psi به 13psi تغییر خواهد کرد و این روش به صورت کلی دارای دو مزیت است به اینصورت که هم شتاب خودرو بیشتر خواهد شد و هم مصرف سوخت کاهش پیدا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه توربو شارژ سیف الهی تماس حاصل فرمایید. 


 آپگرید توربو شارژ ( پکیج آپگرید توربو شارژ ) :

در صورت کلی آپگرید توربو شارژ مبحث پیچیده و بسیار تخصصی میباشد پس به صورت خلاصه آپگرید یعنی تغییر توان توربو شارژ از توان و فشار کم فعلی آن به توان و فشار زیاد با استفاده از تغییرات تخصصی روی خود توربو مانند تغییر پره هوا و دود توربو تراشیدن بعضی نقاط و ... که در مجموعه توربو شارژ سنتر با مراجعه به پکیج آپگرید توربو میتوان آن را تغییر دهیم . 

برای مثال توربو شارژ سمند سورن یا دناپلاس را میتوان در استیج 2( تا  200 اسب بخار)  یا 3( تا 270 اسب بخار با تغییرات موتوری ) آپگرید کرد .اما این آپگرید با شرایطی باعث افزایش توان خودرو میشود ( - خودرو باید بعد آپگرید مپ شود - برای افزایش توان بیشتر از لوازم مانند هدرز و دانپایپ و ... استفاده شود )

- برای ارتقای خودرو توربو شارژ خود میتوانید با مراجعه به قسمت لوازم توربو شارژ سایت قسمت تیونینگ اطلاعات کافی را کسب کنید.

برای اطلاعت بیشتر با کارشناسان مجموعه توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمایید.


تقویت توربو شارژ به میزان قابل توجهی می تواند بازدهی موتور را چندان برابر نماید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی از جمله مراکز معتبری است که در حوزۀ خدمات تخصصی تقویت توربو شارژ، تعمیرات و همچنین فروش انواع توربو شارژ فعالیت می کند. همانطور که می دانید توربو شارژ به عنوان یکی از قطعاتی است که جهت تیونینگ موتور اتومبیل مورد استفاده قرار گرفته می شود. در طراحی موتورهای دیزل بزرگ نیز شاهد کاربرد توربو شارژ با ظرفیت متفاوت می باشیم. جهت تقویت توربو شارژ، این قطعه باید به صورت دوره ای سرویس شود چون هر چه عمر این قطعه بیشتر شود، ممکن است از راندمان و بازدهی اولیۀ سیستم توربوشارژ موتور اُفت پیدا می کند. در همین راستا سرویس و تقویت توربو شارژ می تواند تأثیر مستقیم بر روی توان مکش داشته باشد.

مزایای تقویت توربو شارژ

توربو شارژ یک قطعۀ مکانیکی است که به عنوان یک سیستم مکش هوا در مسیر موتور اتومبیل مورد استفاده قرار گرفته می شود. با استفاده از توربو می توان جریان هوای ورودی به موتور را فشرده نمود. نکتۀ کلیدی که در رابطه با طراحی سیستم های تقویت شدۀ خودرو وجود دارد، این است که هر چه توان مکش و ورودی هوا در مسیر موتور اتومبیل افزایش پیدا کند، قطعاً قدرت موتور در سرعت های بالا افزایش پیدا می کند. برای تقویت توربوشارژ از جریان خروجی اگزوز برای چرخاندن یک توربین بهره گرفته می شود  و با استفاده از توربین یک پمپ هوا چرخانده می شود. قطعۀ توربین در سیستم توربو شارژ موتور با سرعتی بالغ بر 160 هزار دور در دقیقه می چرخد که حدود 30 برابر سریع تر از دور موتور است. به طور کلی تقویت توربو شارژ به راننده حس خوشایندی می بخشد و اینکه افزایش سرعت اتومبیل باعث لرزش اتومبیل نمی شود.

بدیهی است که به طور مستقیم با افزایش توان و قدرت توربو شارژ خودرو، قدرت و توان موتور به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و در عین حال کنترل پذیری فرمان اتومبیل راحت تر می شود. بدون شک تقویت توربو شارژ، انرژی مضاعف تری از هر انفجار را فراهم می آورد و در حالت کلی، قدرت بالاتری از ظرفیت موتور بدون توربو شارژ را ملاحظه نمود.

تقویت توربو شارژ

تأثیر مستقیم تقویت توربو شارژ بر روی قدرت موتور

در حالت کلی خودروهایی که مجهز به سیستم توربوشارژ هستند، بیش از اتومبیل های معمولی بازدهی دارند و افراد می توانند حس خوشایندی از رانندگی را با این سیستم تجربه کنند. تجهیز نمودن اتومبیل به توربو شارژ همچون تقویت توربو شارژ از مهمترین اقداماتی است که مهندسین مکانیک مجرب می توانند در راستای تیونینگ نمودن اتومبیل از آن بهره گیرند. در حال حاضر می توانید از تجربیات و تخصص مهندسین فروشگاه توربو شارژ سیف الهی بهره گیرید. محل نصب توربو شارژ در خودرو مشخص است و در مسیر خروجی سیستم احتراق مورد استفاده قرار گرفته می شود. توربو شارژ جهت فشرده کردن هوا، به موتور کمک می کند که بتواند هوای بیشتری را بسوزاند. در نهایت قدرت بیشتری برای اتومبیل در زمان احتراق ایجاد می شود. جهت دریافت هر یک از خدمات تخصصی در حوزۀ تیونیگ موتور اتومبیل، می توانید از خدمات حرفه ای کارشناسان فنی فروشگاه توربو شارژ سیف الهی بهره گیرید.

جهت تقویت توربو شارژ موتور از سیستم های پیشرفته بهره گرفته می شود که بتوانند میزان مکش هوا به داخل مخزن احتراق را دو چندان نمایند. افزایش ورودی هوا و تزریق آن به موتور، می تواند عاملی مؤثر بر روی افزایش قدرت موتور با حداقل مصرف سوخت داشته باشد. نصب توربو شارژ در سیستم موتور اتومبیل، در ارتفاعات چگالی هوا کاهش پیدا می کند که در نهایت به موتور کمک می کند که بتواند قدرت موتور را چندین برابر نمایند. جهت دریافت چنین خدماتی می توانید از تجربیات و تخصص فروشگاه توربو شارژ سیف الهی بهره می گیرد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()