09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی انواع توربو شارژ ها از جمله توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا را به فروش می رساند و شما میتوانید با خرید از این مجموعه از خدمات عالی ما برخوردار شوید.

افزایش قدرت بدون کاهش وزن توسط توربو موتور یا توربو شارژ

 توربو شارژ در خودروها مانند توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا بسیار شبیه به توربو موتور می باشد و در خودروها از گاز اگزوز برای به چرخش درآمدن توربین استفاده شده و پس از آن کمپرسور هوا چرخیده تا بتواند هوای فشرده شده را به داخل سیلندر ها وارد کند.بنابراین با این روش به وسیله توربو شارژ، سوخت بیشتری سوزانده شده و در نتیجه قدرت بیشتری را در خودرو با توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا مشاهده خواهیم کرد و این کار بدون اضافه کردن تعداد سیلندر ها و یا وزن خودرو می باشد و قدرت موتور افزایش پیدا میکند.

عملیات باز و بسته شدن سوپاپ هوا در اثر حرکت خودرو بسیار زیاد بوده و در نتیجه خودروهایی که از سیستم توربو شارژ در آنها استفاده نشده از فرصت بسیار کمی برخوردارند تا حجم هوا را به سیلندر وارد کنند.اما در خودرو هایی که از سیستم توربو شارژ استفاده شده حجم زیادی از هوا در پشت سوپاپ هوا قرار می‌گیرد که در زمان باز شدن سوپاپ این هوا با فشار به سیلندر ورود پیدا می‌کند.در این موتورها سیستم پاشش مستقیم می باشد.بنابراین میزان هوای موجود در سیلندر در موتوری که به سیستم توربو شارژ مجهز است و در موتوری که فاقد این سیستم می باشد بسیار احساس می شود.

خرید توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا از مرکز معتبر

به منظور خرید انواع توربو شارژ ها مانند توربو شارژ آلفا رومئو جولیتا به دلیل حساس بودن این قطعه باید حتماً از فروشندگان معتبر آن را تهیه نمایید تا از کیفیت این محصول مطمئن شوید بنابراین ما به شما فروشگاه توربو شارژ سیف الهی را معرفی می‌کنیم زیرا این مرکز معتبر سال ها در زمینه توربو شارژ فعالیت داشته و می‌توانند انواع بهترین توربو شارژ ها را به شما ارائه کند.

توربو شارژ آلفارومئو را می توانید در سطح بازار، تنها از طریق مراکزی همچون فروشگاه توربو شارژ سنتر تهیه نمائید. فروش توربو شارژ آلفارومئو در برندهای متفاوت صورت می پذیرد و متناسب با عملکردی که از این خودرو انتظار دارید، می توانید جهت ارتقاء و یا تعویض توربو معیوب و آسیب دیده اقدام نمائید. هدف از تعویض و خرید توربو شارژ آلفارومئو، بهبود عملکرد موتور در فرآیند تنفس طبیعی آن می باشد. بدین ترتیب با مشاهدۀ اختلال در عملکرد موتور، تعلل نسبت به تعمیر توربو شارژ آلفارومئو می تواند خسارت وارده به موتور را بیشتر نماید. اتومبیل آلفارومئو جولیتا مجهز به بدنۀ شاسی سواری، تجهیز به گیربکس 6 دنده اتومات دو کلاچه و پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ مولتی ایر می باشد. این خودرو دارای 1.4 لیتر حجم موتور و قدرت موتور 170 اسب بخار، گشتاور 250 نیوتن متر و قدرت شتاب گیری صفر تا صد را ظرف مدت 7.7 ثانیه دارد. بدین ترتیب عملکرد توربو شارژ آلفارومئو به نحوی است که قابلیت پشتیبانی از حداکثر سرعت 218 کیلومتر بر ساعت را دارد.

قیمت توربو شارژ آلفارومئو

قیمت توربو شارژ آلفارومئو در بازار متغیر است چون متناسب با تغییر قیمت ارز، قطعات وارداتی همچون توربو شارژ نوسان پیدا می کند. هدف از طراحی و نصب توربو آلفارومئو، این است که بتوان کمبود اکسیژن مورد نیاز برای احتراق سوخت بنزین را تأمین نمود. بدین ترتیب در زمان افزایش سرعت اتومبیل، بدون لرزش و ایجاد صدای ناهنجار، دور موتور خودرو بیشتر می شود. در نتیجه راننده می تواند بهترین تجربه را در سرعت های بالا کسب نماید. به طور کلی، متناسب با مشخصات فنی موتور، می بایست نسبت به خرید توربو آلفارومئو اقدام نمائید. بدیهی است، کیفیت توربو شارژ آلفارومئو جولیتا بر طول عمر مفید موتور تأثیرگذار می باشد. جهت اطلاع از به روزترین قیمت توربو شارژ آلفارومئو می توانید با دفتر فروش توربو شارژ سنتر تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()