09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ دامپتراک کوماتسو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ دامپتراک کوماتسو را می توانید از طریق مراکز توزیع موتورهای توربو شارژ تهیه نمائید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از مراکز شناخته شده و معتبری است که در حوزۀ واردات مستقیم و فروش انواع توربو شارژ خودروهای سبک و سنگین در ایران راه اندازی شده اند. این مرکز معتبر توانسته امکان خرید توربو شارژ دامپتراک کوماتسو و یا خدمات تعمیر آنها را برای مشتریان فراهم نمایند. توربو شارژ نوعی کمپرسوری است که باعث افزایش مکش هوای ورودی به موتور اتومبیل می شود که در نتیجۀ این اتفاق، پروسۀ احتراق و گردش سوخت بهبود پیدا می کند.

ویژگی های توربو شارژ دامپتراک کوماتسو

با توجه به فعالیت سنگینی که برای ماشین های دامپتراک تعریف نموده اند، توربو شارژ دامپتراک کوماتسو توانایی و قدرت فنی مورد نیاز برای حرکت ماشین در سطوح ناهموار و همچنین خالی کردن بار دامپتراک فراهم می آورد. در برخی از مواقع که فشار هوای ورودی به سیلندرها با اختلال رو به رو می شود، در این صورت تجهیز بودن ماشین آلات سنگین به توربوشارژ می تواند این کمبود اکسیژن را جبران نموده و به نوعی با صرف حداقل سوخت دیزلی، موتور توان بیشتری کسب می نماید. به همین دلیل متراکم کردن هوا در قطعات حلزونی توربو شارژ می تواند نقش بسزایی در کاهش مصرف سوخت و افزایش قدرت موتور داشته باشد. اگر اختلال در عملکرد این قطعه بوجود آید، قطعاً رانندگان می بایست این سیستم را بررسی نموده و نسبت به تعمیر توربو شارژ دامپتراک کوماتسو اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص نحوۀ عملکرد این سیستم و یا بررسی وضعیت سالم بودن آن، می توانید با کارشناسان فنی فروشگاه مکانیکا مشورت نمائید. این مجموعه به صورت حرفه ای در حوزۀ تعمیرات و فروش انواع توربو شارژ دامپتراک کوماتسو در تهران به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. در این صورت با آسودگی خاطر می توانید ایرادات و نقص فنی ماشین آلات دامپتراک را مرتفع سازید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()