09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

توربو شارژ لودر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ لودر به عنوان یکی از قطعات اصلی در ماشین آلات سنگین به شمار می رود. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی چندین سال متوالی است که به صورت تخصصی در عرصۀ تأمین و فروش انواع توربو شارژ لودر فعالیت می کند. توربو شارژ حاصل تکنولوژی روز دنیا می باشد که در طراحی اکثر خودروهای اسپرت، مسابقه و ماشین آلات سنگین راهسازی مورد استفاده قرار گرفته می شود. اینکه توربو شارژ چیست و چه عملکردی دارد؟ از جمله پرسش هایی است که ذهن هر شخصی را به خود درگیر می کند. به همین دلیل قصد داریم در اینجا به معرفی توربوشارژ لودر و نحوۀ عملکرد آن بپردازیم.

توربو شارژ لودر

فروش توربو شارژ لودر

هدف از طراحی و ساخت توربو شارژ لودر این است که بتوانند میزان بیشتری اکسیژن برای سیستم احتراق ماشین فراهم سازند. تأمین حجم زیاد اکسیژن به فرآیند سوخت کمک می کند و به نوعی با مصرف حداقل سوخت، انرژی زیادی تولید می شود. تا کنون به این نکته توجه نموده اید که دود خارج شده از اگزوز ماشین ها دارای چه میزان انرژی است و همواره هدر می رود. بدین ترتیب مهندسین مکانیک با بهره گیری از تکنولوژی روز تلاش نمودند از این انرژی به منظور تقویت موتور اتومبیل استفاده نمایند. فناوری قطعۀ توربو شارژ به نحوی است که جهت افزایش بازدهی موتور ماشین به کار برده  می شود و قدرت شگفت انگیزی را بدون صرف هزینه و سوخت اضافه بوجود می آورد.

نحوۀ عملکرد توربو شارژ لودر

به طور طبیعی موتور لودر از افنجار و سوختن گازوئیل در محفظه ای مخصوص به نام سیلندر انرژی مورد نیاز خود را می گیرد. در مرحلۀ بعد هوا وارد سیلندر شده و با سوخت مخلوط می شود. در نتیجۀ آن، یک انفجار کوچک باعث رانده شدن پیستون به بیرون می شود. اجرای این فرآیند شافت ها و چرخ دنده های لودر به حرکت در می آورد. دود خارج شده از اجرای این فرآیند به وسیلۀ اگزوز به بیرون رانده شده و ارتباط مستقیم با میزان مصرف سوخت دارد. نصب توربو شارژ لودر باعث بهینه سازی در مصرف سوخت این ماشین شده است. به طور کلی هر چه تعداد سیلندرها بیشتر و حجم آنها بزرگ تر باشد، میزان مصرف سوخت افزایش می یابد و در نهایت باعث افزایش سرعت اتومبیل می شود.

یکی از تکنیک های افزایش سرعت ماشین، افزایش تعداد سیلندر می باشد و به همین دلیل خودروهای اسپرت و مسابقه پرسرعت بجای 4 سیلندر دارای 6 الی 12 سیلندر می باشند که توانایی و قدرت افزایش موتور را داشته باشند. توربو شارژ لودر نیز با هدف افزایش قدرت و توان آن برای انجام فعالیت های سنگین صورت می گیرد.

قیمت توربو شارژ لودر

قیمت توربو شارژ لودر بر پایۀ حجم و ظرفیت آن تعیین می گردد. البته سازندگان ماشین آلات سنگین تلاش نموده اند متناسب با ظرفیت موتور و قدرت فنی که برای آنها تعیین نموده اند، مناسب ترین ظرفیت توربو شارژ را تهیه نمایند. نصب توربو شارژ در ماشین آلات سنگین همانند موتور جت عمل می کند و از انرژی گاز خروجی اگزوز برای چرخش توربین بهره گرفته می شود. در واقع چرخش کمپرسور هوا باعث متراکم سازی اکسیژن می گردد و تولید هوای زیاد جهت احتراق گازوئیل باعث کاهش مصرف سوخت می گردد.

در همین راستا در طراحی ماشین آلات سنگین همچون لودر از مزایای سیستم موتور توربوشارژ بهره گرفته می شود. با توجه به اینکه از ماشین لودر جهت کارهای سنگین در اجرای پروژه های عمرانی، راهسازی و ساخت و ساز به کار برده می شود. تجهیز بودن لودر به سیستم توربو شارژ باعث افزایش بازدهی و قدرت آن می شود. در صورت نیاز به خرید توربو شارژ لودر می توانید از طریق فروشگاه توربو شارژ سیف الهی انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()