09127044314
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ سواری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

توربو شارژ سواری از جمله قطعات اصلی خودرو محسوب می شود و جهت تقویت موتورهای احتراقی طراحی شده است. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به صورت تخصصی در حوزۀ فروش قطعات توربو شارژ سواری، قطعات توربو شارژ کامیون، قطعات توربو شارژ ماشین آلات سنگین و غیره فعالیت می کند. این مجموعه متشکل از نیروی انسانی توانمند و متخصص است که می توانند بهترین خدمات را در زمینۀ تعمیرات انواع توربو شارژ سواری و دیگر ماشین آلات راهسازی، کشاورزی و غیره به مشتریان ارائه دهند.

ویژگی توربو شارژ سواری

استفاده از قطعۀ مکانیکی توربو شارژ سواری، حین مسیر موتورهای احتراقی، می تواند تأمین اکسیژن کاهش یافته در زمان سرعت گرفتن خودرو را جبران نماید. از توربو شارژ سواری از قطعات مختلفی تشکیل شده است که موجب افزایش راندمان کاری موتور می شود. هدف از طراحی سیستم توربو شارژ سواری، جلوگیری از کاهش قدرت موتور اتومبیل در برابر سوخت بنزین می باشد. همانطور که می دانید، جهت سوخت بنزین، نیاز به اکسیژن است ولی متأسفانه موتور اتومبیل به تنهایی نمی تواند این اکسیژن لازم را در سرعت های بالای خودرو تأمین نماید. بدین ترتیب محقیقین توانسته اند با طراحی توربو شارژ سواری، میزان کمبود اکسیژن سیستم احتراق را مرتفع نمایند.

توربو شارژ سواری

اگر نیازمند به خرید قطعات توربو شارژ سواری هستید، می توانید به فروشگاه توربو شارژ سیف الهی مراجعه نمائید و از خدمات این مجموعۀ معتبر بهره مند گردید.

مغزی توربو شارژ چیست؟

به طور کلی توربو شارژ از سه قسمت مکانیکی هوزینگ بالا و پایین و مغزی وسط تشکیل شده که در اصل کاتریج یا همان مغزی وسط ، اصلی ترین بخش توربو شارژ است که گاهی اوقات خراب می شود. هوزینگ ها پوسته هستند در 90 درصد موارد آسیب نمی بینند پس با تعویض مغزی(قسمت اصلی توربو شارژ) ، توربو شارژ مثل روز اول نو خواهد شد. قابل ذکر است تعویض مغزی توربو شارژ باید به صورت اصولی انجام شود و بهتر است در مجموعه ی تخصصی توربو شارژ سیف الهی و به طور کلی مراکزی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند، انجام گیرد، مرکز توربو شارژ سیف الهی بهترین و با کیفیت ترین برند مغزی توربو شارژ را مورد استفاده قرار می دهد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()