09127044314
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
نوع توربوشارژ
کالا برای:

توربو شارژ هایما S7

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قیمت توربو شارژ هایما s7 توسط فروشگاه توربو شارژ سیف الهی با قیمت بسیار مناسب برای شما در نظر گرفته شده است این مجموعه یکی از مراکز تخصصی ارائه انواع توربو شارژ از جمله توربو شارژ هایما s7 می‌باشد.

نحوه متراکم کردن هوا در توربو شارژ هایما s7

متراکم کردن هوا باید با استفاده از انرژی زیادی انجام گیرد و به همین جهت باید از قدرت موتور بهره برد تا بتوان هوا را به صورت متراکم وارد سیلندر کرد.به همین جهت طراحی توربو شارژ طوری است که با استفاده از این انرژی گازهای خروجی اگزوز بتواند این کار را انجام دهد و با استفاده از یک پره در مسیر گازهای خروجی از این گازها به سمت توربو شارژ هایما s7 حرکت کرده و نیروی لازم را برای متراکم سازی تامین می نماید.

نکات مهم در قیمت توربو شارژ هایما S7 و استفاده از توربو شارژ

خودرو هایی که به سیستم توربو شارژ مجهز هستند با توجه به نکاتی باید مورد استفاده بگیرد و رعایت آنها بسیار مهم است تا در نتیجه توربو شارژ با مشکلی برخورد نکند.

یکی از موارد بسیار مهم برای استفاده از وسیله‌ های نقلیه ای که با سیستم توربو شارژ کار می‌ کنند این است که در زمان روشن کردن خودرو پدال گاز نباید به طور ناگهانی فشرده شود بلکه زمان کوتاهی برای گرم شدن روغن موتور نیاز است.

بنابراین اگر می‌خواهید از سیستم توربو شارژ هایما s7 نهایت استفاده را انجام داشته باشید باید به این مورد اهمیت زیادی دهید. از دیگر نکاتی که برای خودروهای مجهز به سیستم توربو شارژ در نظر گرفته شده این است که در زمان خاموش کردن موتور نباید این کار را به صورت ناگهانی انجام شود زیرا گرانروی و یا ویسکوزیته موتور کاهش پیدا می‌کند و همچنین روغن کاری نیز کیفیتش کمتر خواهد شد. راهکار خاموش کردن موتور به این صورت است که با چند دقیقه صبر برای پایین آمدن دمای موتور و دمای روغن ، خنک کاری تا حدودی انجام شده و در آن زمان می توان موتور را خاموش کرد.

توربوشارژ هایما S7

توربو شارژ هایما اس 7 چیست ؟

برای اینکه بخواهیم توربو شارژ هایما s7  را بهتر توضیح دهیم پخت کباب را در نظر بگیرید ، در واقع زمانی که برای پخت غذا بر روی ذغال آن را باد می زنیم ، پخت‌کباب سریعتر اتفاق می افتد. به دلیل اینکه اکسیژن به زغال ها رسیده و حرارت بیشتری تولید کرده و در نتیجه قدرت آن بالاتر می‌رود و توربو شارژ این کار را برای خودرو انجام می دهد.حال اگر بخواهیم قیمت توربو شارژ هایما اس 7 توضیح دهیم باید بگوییم که توربو شارژ با استفاده از انرژی گاز های خروجی اگزوز، هوا را در کمپرسور متراکم ساخته و آن را با فشار به سیلندر را انتقال میدهد.در نتیجه این امر موتور با قدرت بالاتری عمل کرده و در نتیجه راندمان خودرو و موتور بالاتر خواهد رفت.

اجزای تشکیل دهنده توربو شارژ و موثر در قیمت توربو شارژ هایما s7

سیستم توربو شارژ هایما s7 دارای کمپرسور و توربین بوده که هر دوی این قطعات را بر روی شفت قرار می‌گیرند.در توربو شارژ توربین با استفاده از گازهای خروجی خودرو چرخیده و در نتیجه با استفاده از انرژی تولید شده کمپرسور نیز می چرخد تا بتواند هوای سیلندرها را تامین نماید. توربو شارژ دارای روتور است که این روتور دارای دو محفظه می باشد و از جهات مختلف به کمپرسور و به توربین متصل می باشد و به همین ترتیب یکی از محفظه ها برای توربین و محفظه دیگر برای کمپرسور در نظر گرفته شده که گازهای احتراق به سمت توربین آمده و وارد محفظه آن می‌شود و در نتیجه توربین به حرکت درآمده و در نهایت کمپرسور نیز شروع به چرخیدن می نماید.

مزایای استفاده از توربو شارژ مانند توربو شارژ هایما s7

 • تولید انرژی بالا
 • صرفه جویی در مصرف سوخت
 • کاهش آلودگی هوا
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
 • افزایش راندمان بدون افزایش وزن
 • افزایش قدرت موتور
 • استفاده از توربو شارژ در موتورهای دیزلی و هم بنزینی

معایب توربو شارژ هایما اس 7

 • تاخیر در شروع کار
 • بالا بودن هزینه نگهداری
 • مهندسی پیچیده و سخت
 • کم شدن عمر قطعات به دلیل دمای بالای ایجاد شده

فروش توربو شارژ هایما s7 و قیمت توربو شارژ هایما اس 7  انواع دیگر توربو شارژ ها در فروشگاه توربو شارژ سیف الهی به فروش می رسد فروشگاه های اینترنتی نیاز دقت و بررسی های فراوان دارد و همواره باید افراد از فروشگاه های قابل اعتماد و معتبر خرید توربو شارژ هایما اس 7 را انجام دهند زیرا برخی از فروشندگان محصولات تقلبی را به فروش می رساند بنابراین در زمان خرید توربو شارژ هایما s7 از فروشگاه های اینترنتی باید بررسی‌های لازم صورت گیرد تا بتوان خرید خوبی را تجربه کرد این مجموعه معتبر سال‌هاست که در زمینه فروش انواع توربو شارژ از جمله توربو شارژ هایما اس 7 شروع فعالیت دارد و در طی این سال‌ها توانسته رضایت مشتریانش را به دست آورد و خدمات‌دهی بسیار خوبی را به آنها ارائه کند.توربو شارژ ها برای قدرتمند سازی موتور و بالابردن کارایی آن بسیار ضروری هستند و در صورتی که توربو شارژ هایما s7 در نوع باکیفیتی خریداری شوند و همچنین رسیدگی های لازم در جهت نگهداری این قطعه به عمل آید می توانیم کارکرد بسیار مناسبی را از آن مشاهده کنیم و همچنین ماندگاری بالایی را برای ما داشته باشد. در واقع توربو شارژ ها با هدایت هوای بیشتر و متراکم به سمت موتور باعث سوزانده شدن سوخت بیشتر در خودرو شده و در نتیجه موتور قدرت بیشتری را تولید می نماید. فروشگاه توربو شارژ سیف الهی پشتیبانی بسیار عالی و خدمات‌دهی فوری می تواند محصولات مورد نظر شما را در کمترین زمان به شما ارائه دهد.

توربو شارژ هایما S7 در لیست محصولات فروشگاه توربو شارژ سنتر مشهود است. این مجموعۀ معتبر متناسب با نیاز بازار، توانسته اند سرمایه گذاری خود را در حوزۀ واردات و فروش توربو شارژ هایما S7 و سایر خودروهای وارداتی و داخلی انجام دهند. به کارگیری توربو شارژ در طراحی سیستم موتور، توانسته تحولی بزرگ در عملکرد اتومبیل بوجود آورد. در واقع نصب توربو هایما S7، بر اساس مشخصات فنی موتور مورد تأیید قرار گرفته است. بدین ترتیب توانسته اند بازدهی موتور را در سرعت های بالا، دو چندان نمایند، ضمن آنکه شاهد مصرف حداقل سوخت، در سیستم احتراق اتومبیل هستیم. در زمان خرید توربو شارژ هایما S7، می بایست توجهات لازم نسبت به مشخصات فنی خودرو و مدل موتور داشته باشید. اتومبیل هایما S7 دارای محور محرک دیفرانسیل جلو و گیربکس 6 دنده اتومات می باشد. این خودرو دارای حجم موتور 1800 سی سی و پیشرانه 4 سیلندر توربو شارژ است.

قیمت توربو شارژ هایما S7

قیمت توربو شارژ هایما S7 بر اساس مدل و بازدهی آن تعیین می گردد. البته برند توربو شارژ نیز بر روی قیمت توربو هایما S7 تأثیرگذار می باشد. در برخی از مواقع که موتور این خودرو با مشکل فنی رو به رو می شود، ممکن است از عملکرد توربو شارژ هایما اس 7 دچار مشکل شده باشد. بدین وسیله با صرف حداقل هزینه می توان نسبت به تعمیر توربو شارژ هایما s7 اقدام نمائید. جهت دریافت چنین خدماتی، بایستی به مراکز معتبر، که تجهیزات تخصصی برای ارائه سرویس و تعمیر توربو شارژ دارند، مراجعه نمائید. متأسفانه در برخی از مواقع نیز می بایست نسبت به تعویض توربو شارژ معیوب و خرید توربو هایما اس 7 اقدام نمائید. به طور کلی حفظ و نگهداری توربو شارژ بر روی بازدهی و توان خروجی موتور تأثیرگذار می باشد. در حال حاضر جهت استعلام قیمت روز توربو شارژ هایما S7 با برند معتبر می توانید با واحد فروش توربو شارژ سنتر تماس بگیرید.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 17 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()